НАШ ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД (ЧЕРКАСЬКЕ РВ)

Перше - завжди цікаве, і завжди є надія, що все буде гаразд, а далі з набуттям досвіду і відкриються нові можливості . 
Усе те , що нам довелося подолати, перш ніж поїхати, мабуть, того варте.
Ми відкрили для себе нову Польщу, з її дбайливо прокладеними дорогами, красивими, охайними містами, добрими та щирими людьми і, звичайно, гостинними організаторами самого турніру.
Так, у травні ц.р. ми набули для себе перший досвід участі в міжнародному турнірі з футболу, який проводить Познанська група МПА .
Турнір, на який ми були запрошені, проводився вже в дванадцяте, українці ж були представлені вперше. А взагалі, окрім нас виступали болгари, угорці, румуни, литовці, словаки та дванадцять команд, що представляли підрозділи поліції із різних воєводств Польщі.
Чудова організація турніру, умови проживання та відпочинку, підтримка організаторів турніру керівництвом міста Курник та комісаром воєводської поліції м. Познань паном Криштофом Ярошем, президентом МПА Польщі Аркадіушем Скрупчаком, вселяють упевненість, що турнір набуватиме популярності і поповнюватиметься новими учасниками.
Для прикладу, делегація з Румунії брала участь уже 12-й раз і була представлена трьома командами, які й завоювали перше місце.
Організаційний комітет турніру із задоволенням сприйняв нашу згоду взяти в ньому участь, відзначив, що ми впевнено виступили, як для першого разу, 4 – е місце в групі , та те, що Україна була вперше представлена від великої сім’ї МПА на міжнародному футбольному турнірі.
Цей, добре організований міжнародний захід, розширює можливості контактів. Ми спілкувалися з колегами з різних країн, обмінювалися адресами, сувенірами.
Окрім турніру, ми провели зустрічі з директорами двох шкіл і залишили їм листи про наміри дружити та обмінюватися делегаціями шкіл. Така форма співпраці має право називатися народною дипломатією. Ми стаємо ближчими один до одного, коли зустрічаємося, спілкуємося.
Наша місія як членів МПА - це зміцнення дружніх стосунків, налагодження співпраці для наших працівників міліції, обмін делегаціями, участь у культурних та ділових проектах.
Після вручення нагород та виголошення приємних і теплих промов, усі зрозуміли, що зустрінуться і наступного року, настільки вдалою була організація турніру.
Цей міжнародний проект, має свою історію, бо проводиться уже 12-й рік підряд. Проведення турніру підтримує бургомістр міста Курник, адміністрація комплексу, де він проводиться, керівництво поліції воєводства , МПА Польщі, його підтримують місцеві бізнесмени та багато інших людей. Усі розуміють, що це - свято спорту, свято дружби. 
Ми маємо план на майбутнє, і якщо все буде гаразд, то наступного року поїдемо не тільки краще підготовленими в плані спорту, а й зробимо свою програму і проведемо "День України". 
Делегація Черкащини вдячна польським друзям Тадеушу Мніху - президенту Познанської групи МПА, та Вітольду Дрзадзунскі – голові оргкомітету турніру за запрошення та чудову організацію міжнародного спортивного свята.


Голова Черкаського РВ                         І.Я. Мороз

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2