НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Стало традицією, що кожного року Чернігівське відділення УС МПА влаштовує захоплююче новорічне свято, справжню зимову казку для дітей. У цьому році таке казкове дійство відбулося у концертному залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

Для більше 300 маленьких гостей, які прийшли разом з батьками, бабусями та дідусями, пролунали теплі слова поздоровлення від голови Чернігівського відділення Олександра Байдали, и казка розпочалася. Фойє філармонії з новорічною ялинкою перетворилося на країну дитячих мрій. Дід Мороз зі Снігуронькою радо зустрічали дівчаток та хлопчиків, потім всі разом запалювали яскраві вогники на красуні-ялинці. Захоплюючі конкурси на кмітливість та спритність, дружні хороводи та веселі пісні довкола ялинки створювали веселий новорічний настрій. Не забули і про традиційний конкурс на кращій новорічний костюм. В ньому із задоволенням брали участь: кролики, ведмедики, гномики, інші казкові герої. Всюди лунали дитячій сміх та радісний гомін.

Кожен з маленьких гостей отримав від Діда Мороза та Снігуроньки новорічний подарунок, після чого всі були запрошені до концертного залу.

Казка… Скільки привабливого, захоплюючого в цьому слові як для дітей, так і для дорослих. Адже казка – це чари, незвичайні перетворення, багато несподіванок, щось таємниче, а найголовніше – неодмінно щасливий фінал, де добро завжди перемагає зло.

Саме такою постала перед дітьми наповнена яскравими кольорами та чудесами музична казка «Лускунчик», яку приготували для малят господарі свята. Треба було бачити переповнені емоціями щасливі обличчя маленьких глядачів, І це була найвища нагорода для тих, хто влаштував ним новорічне свято.

Чернігівське відділення УС МПА

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2