Чому МПА? Версія Президента МПА Естонії.

Останнім часом між Секціями МПА проходить багато дискусій про те, що відповідати на питання: « Які привілеї та переваги можуть отримати члени МПА, вступивши до асоціації?».

Це питання обговорювалося на Північно-Європейському форумі в Нідерландах в лютому; на конференції МПА країн Центральної та Східної Європи в Чехії в травні, а також піднімалось на щорічних зборах МПА в Естонії в травні 2015 року.

Поки що немає однозначної вдалої відповіді на це питання, але можна навести ряд прикладів, наведених Президентом МПА Естонії:

Весною цього року, 4 естонські поліцейські, 3 з яких є членами МПА, відправилися в Молдову по робочим справам. Вони повертались додому з пересадкою через Київ і так як між рейсами було 6 годин вільного часу, вони зв'язалися з адміністративним центром МПА та поцікавились чи зможуть колеги допомогти скоротити цей час. В результаті чого, колегами з України було організувано 3-годинну зустріч з туром по місту.

Так, і секція МПА Естонії проводить дружні зустрічі для всіх Секцій МПА кожні треті вихідні липня. При чому, дані літні зустрічі організовується не лише для членів МПа, але і для їх сімей та друзів. Так, в кінці кожних літніх зустрічей наші постійні та нові друзі не дочікуються наступного року та приїжджають до нас набагато раніше.

Самме тому, девіз нашої асоціації: «Служба через дружбу»!

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2