Дружній візит до Молдови

На запрошення Голови секції МПА Молдови Василя Батку в роботі чергового ІІ-го Національного Конгресу прийняла участь українська делегація, яку очолив Президент Української секції МПА Василишин А.В.   До складу робочої групи від України увійшли національний скарбник Бабенко А.А., заступник генерального секретаря секції Кошець Ю.В. та заступник голови Київського відділення Шаповалов Б.Б.

У роботі конгресу також взяли участь представники Національних секцій МПА Болгарії, Польщі, Росії та Румунії.

 

У ході візиту відбулися робочі зустрічі з Міністром внутрішніх справ республіки Молдови Баланом О.І. та керівництвом Генеральної інспекції МВС Молдови, під час яких гостей було ознайомлено з роботою поліції та нагальними питаннями.

 

Особливе враження на гостей здійснили показові заняття бригади спеціального призначення «Fulger», бійці якого продемонстрували дії по визволенню заручників та свій бойовий вишкіл.

 

По закінченню показових виступів, член української делегації - багаторазовий чемпіон світу з бойових мистецтв   Борис Шаповалов провів майстер-клас для працівників вищезазначеного підрозділу. Також членами делегацій було відвідано  Музей спецпідрозділу та зроблено записи у Книзі для гостей.

Секція МПА Молдови створила для делегацій чудові умови перебування в Кишиневі та організували для них низку цікавих екскурсій.

 

На завершення зустрічі Президент Української секції МПА   Василишин А.В. подякував колег та Президента секції Молдови Василя Батку за теплий прийом і виразив побажання подальшої  плідної співпраці між секціями та вручив пам’ятні відзнаки.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2