Семінар з поліцейського хортингу для військовослужбовців НГУ

25 -27 листопада 2015 р. в Києві у військовій частині 3030 відбувся науково-практичний семінар «Поліцейський хортинг - як сучасна система самозахисту та національний професійно-прикладний вид спорту»,  який було організовано керівництвом Національної гвардії України, Поліцейським центром бойових мистецтв «Закон і порядок», Київським відділенням Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, Федераціями хортингу та поліцейського хортингу України та Інститутом проблем виховання НАПНУ.

Незважаючи на постійне залучення особового складу Національної гвардії до виконання оперативно-службових завдань, завдяки підтримці Північного оперативно-територіального об’єднання та особисто начальника ОТО генерал-майора Миколенка М.О. в семінарі взяли участь військовослужбовці військових частин 3027, 3030, 3066, яких планується залучити до проведення занять з військовими правоохоронцями. Завдяки зусиллям командира військової частини 3030 полковника Шелефоста В.П. та його заступника полковника Серафіменка Д.І. семінар було проведено на високому рівні.

У роботі семінару взяли участь ряд науковців, які виступили з доповідями  присвяченими науковому забезпеченню розвитку поліцейського хортингу.

 

Поліцейський хортинг є національним професійно-прикладним видом спорту правоохоронців, складається з п’яти розділів, майже у всіх з них  вирішальним чинником перемоги є техніка самозахисту.

Міжнародна федерація поліцейського хортингу створена у березні 2015 року і за цей короткий період ініціаторами уже проведено ряд науково-практичних семінарів, круглих столів та майстер-класів. На даний час розроблено правила проведення такого роду заходів та призначені представники у інших регіонах України.

Дані заходи проходять за  ініціативи та сприянню багаторазового чемпіона світу з бойових мистецтв, заступника голови Київського міського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, учасника миротворчих операцій Бориса Шаповалова.  

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2