Закон про гарантії соцзахисту для екс- співробітників МВС

Шановні друзі та колеги!

Повідомляємо Вам, що президент України Петро Порошенко підписав закон, який забезпечує гарантії соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ та членів їх сімей.

Про це повідомляє офіційний сайт Верховної Ради.

Цей закон був прийнятий парламентом 23 грудня.

"Законом поновлюються гарантії соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей, оскільки нормами нового Закону "Про Національну поліцію" не були поширені гарантії соціального захисту на цих працівників міліції та членів їх сімей", - сказано в повідомленні прес-служби парламенту .

Зокрема, такі гарантії знову отримують члени сімей загиблих і зниклих безвісти співробітників МВС, співробітники, які стали інвалідами під час проходження служби, звільнені за станом здоров'я, за скороченням штатів або на пенсію за віком і ряд інших категорій.

Відповідні зміни внесено в частину шосту розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію", якими визначається порядок нарахування пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ у разі змін у видах грошового забезпечення та введення нових надбавок, доплат та підвищення для поліцейських.

Закон "Про Національну поліцію" набув чинності в Україні 7 листопада. З цього моменту вважається нечинним закон "Про міліцію".

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2