Зустріч з учасникам АТО на Полтавщині

23 червня 2016 року у Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області  з нагоди 20-ї річниці Конституції України відбулася зустріч особового складу поліції Полтавщини з Президентом Української секції Міжнародної поліцейської асоціації генералом внутрішньої служби України Андрієм Володимировичем Василишиним.

У заході взяли участь керівник ГУ НП Полтавщини Олег Бех, голова Полтавського регіонального відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Олександр Телик, генерал-лейтенант міліції Олексій Міщенко, ветеран ОВС України генерал-майор міліції Анатолій Бабенко, керівник Адміністративного центру Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Юрій Кошець, особовий склад ГУ НП, а також члени родин загиблих в АТО працівників.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі учасникам АТО Василишин А.В. вручив почесні відзнаки, грамоти та грошову винагороду.

 

 

Також було нагороджено бійців батальйону «Полтавщина» (посмертно) рядового міліції Віталія Кузьменка та старшого сержанта міліції Олександра Матійчука. А.В. Василишин вручив нагороди та матеріальну допомогу матерям Вірі Матійчук та Тетяні Кузьменко.

 

 Загалом було нагороджено 56 правоохоронців.

У ході заходів переглянули фільм про бойові будні Полтавської поліції на буремному Сході, а наостанок, поклали квіти до Меморіалу полеглим правоохоронцям Полтавщини.

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2