Позачергова Конференція Вінницького відділення УС МПА

У зв’язку з передчасною смертю голови Вінницького відділення Української секції МПА Лебідя Андрія Олексійовича  23 листопада                 2016 року в м. Вінниці було проведено позачергову Конференцію Вінницького регіонального відділення УС МПА.

У роботі  Конференції взяли участь президент Української секції МПА Василишин А.В., члени Національного виконавчого комітету         Красюк І.П. і  Кошець Ю.В.

На Конференції були розглянуті питання: про вибори голови та керівних органів відділення,  про затвердження нової редакції Статуту Вінницького відділення.

Головою Вінницького відділення Української секції МПА  одноголосно обрано Лайтера Миколу Петровича, який на даний час обіймає посаду директора Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

До складу Виконавчого комітету (Ради) Вінницького відділення увійшли:

- Більмак Ігор Васильович, заступник голови;

- Сурко Ігор Васильович, заступник голови;

- Неприлюк Роман Григорович, секретар;

- Писаренко Віктор Григорович, член Ради;

- Федотов Олександр Анатолійович, член Ради;

- Шелепало Олексій Володимирович, член Ради;

-Лісовський Леонід Іванович, член Ради.

Крім цього на засіданні було затверджено нову редакцію Статуту Вінницького відділення, яку відповідно до вимог чинного законодавства рекомендовано подати на реєстрацію в органи юстиції.

На цьому позачергова Конференція Вінницького відділення Української секції МПА завершила свою роботу.

Щиро вітаємо новообраних  голову Вінницького відділення УС МПА Лайтера М.П. та  членів Виконавчого комітету (Ради), бажаємо їм подальшої плідної роботи.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2