ІХ-й Національний Конгрес УС МПА

У Києві відбувся черговий, ІХ-й  Національний Конгрес Української секції МПА. Серед учасників Конгресу – члени Національної Виконавчої Ради, спостерігачі, гості форуму.  Ветеранів органів внутрішніх справ на Конгресі представляв голова Ради ветеранів МВС України генерал-лейтенант міліції Володимир Корнійчук.

Національний Конгрес відкрив президент УС МПА, генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин. За його пропозицією присутні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять Андрія Олексійовича Лебідя, голови Вінницького регіонального відділення УС МПА, одного з найавторитетніших і  шанованих керівників Секції, якій пішов з життя після важкої і тривалої хвороби.

Президент Василишин А. В. доповів учасникам Конгресу про роботу Національного виконавчого комітету УС МПА за рік, що минув.

Доповідач відмітив, що протягом звітного періоду Національний виконком у відповідності з прийнятими рішеннями і планами продовжував роботу на головних напрямках діяльності Секції, визначених її Статутом. Делегації Секції брали участь у заходах міжнародного рівня, і це сприяло подальшому укріпленню дружніх зв’язків з національними секціями інших країн, особливо країн – сусідів. Наведено цілий ряд прикладів такої діяльності.

Щодо основних напрямків внутрішньо секційної роботи, то, як підкреслив доповідач, регіональними відділеннями та осередками Секції не допущено суттєвого зниження показників прийому в члени УС МПА та обміну посвідчень. Здійснено намічені заходи соціального спрямування. Проведено ряд зустрічей з учасниками АТО з врученням почесних відзнак Секції. Сім’ям загиблих надано матеріальну допомогу.

У той же час, як зазначив президент,  Національний виконком УС МПА ще недостатньо працює з низовими ланками, стан справ у яких не відповідає сучасним вимогам і рівню роботи Секції в цілому.

Не в повній мірі виконувалися прийняті рішення та затверджені плани роботи.

Недостатньо узагальнюється та втілюється позитивний досвід  діяльності інших національних секцій, а також власних відділень.

Недостатня участь представників Секції у заходах МПА.

Ці та інші нагальні питання діяльності Секції стали предметом обговорення учасниками Конгресу.

Конгрес прийняв рішення, в якому робота НВК за звітний період визнана задовільною. Затверджено бюджет УС МПА на наступний рік і звіт Контрольно-ревізійної комісії.

Конгрес зобов’язав Національний Виконком протягом наступного звітного періоду активізувати свою діяльність щодо подальшого розширення міжнародних контактів, а також у вирішенні внутрішньо секційних проблем. З цією метою визначено цілий ряд конкретних заходів, які передбачено  здійснити наступного року. Окремо делегати обговорили хід підготовки до відзначення 20-річчя Секції, яке відбудеться у травні 2017 року.

Конгрес ухвалив текст нової редакції Статуту УС МПА.

На цьому ІХ Національний Конгрес УС МПА завершив свою роботу.

 

 

 

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2