Інформаційне повідомлення

5 квітня 2017 року в м. Києві відбулося перше розширене засідання Національного виконавчого комітету УС МПА, на яке були запрошені голови регіональних відділень та осередків (члени Національної виконавчої ради Секції).

На порядок денний  були винесені актуальні питання діяльності Української секції. Зокрема, хід підготовки до відзначення 20-ї річниці створення та визнання Секції на міжнародному рівні, співпраця з органами та підрозділами Національної поліції України, відновлення діяльності Луганського, Донецького та Кримського відділень на підконтрольних Україні територіях, внесення змін та доповнень до  директив УС МПА.

Враховуючи те, що питання скасування рішень щодо призупинення роботи відділень, внесення змін та доповнень до директив згідно зі Статутом УС МПА відносяться до компетенції Національної виконавчої ради, було проведено позачерговий Конгрес УС МПА.

Зібрання пройшло в діловій, конструктивній обстановці. Присутні  обмінялися думками, висловили пропозиції щодо питань, зазначених в порядку денному, прийняли відповідні рішення.

 

Національний адміністративний центр

УС МПА

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2