62-й Конгрес МПА

У період з 19 до 24 вересня 2017 року у містечку Албена (Болгарія) відбувся черговий 62-й Конгрес Міжнародної поліцейської організації.

У Конгресі взяли участь делегати з 64 країн світу, де зареєстровані Національні секції МПА. Членство ще двох країн-членів МПА (Мозамбік, Мексика) було тимчасово припинено на попередньому міжнародному зібранні. Крім цього, на Конгресі були присутні у якості наглядачів делегації Іраку та Киргизії, які  мають намір отримати офіційне визнання.

З особливою цікавістю делегати заслухали доповідь Президента МПА П’єра Мартіна Мулена, який проаналізував сучасний стан організації. Було  зазначено, що намітилася тенденція до «старіння» та зменшення кількості членів МПА. За даними звітів з місць зріст  кількості членів організації спостерігається у 41 країні, зменшення – у 17. На 1 січня 2017 року кількість членів МПА склала 355.689 (- 767) і скорочення продовжується. Одним з  головних завдань було визначено розширення національних організацій за рахунок  активного залучення молодих працівників поліції.

У своїх виступах члени Міжнародного виконавчого комітету та делегати Конгресу розширили  картину сучасного стану всесвітньої організації та запропонували ряд дієвих заходів щодо активізації її діяльності, зокрема організації та проведення обміну делегаціями, участі у спортивних та фольклорних заходах, молодіжних зборах, обміну будинками МПА, участі у спільних навчаннях молодих поліцейських у Замку Гімборн тощо.

Делегати прийняли та затвердили пропозиції ряду країн щодо проведення   у них міжнародних заходів під егідою МПА, зокрема:

-         11-17.05.2018 – І – ші Ігри МПА, Лісабон (Португалія);

-          7-14.07.2018  - тиждень дружби, Шри Ланка;

-           6-19.08.2018  - молодіжні збори, Шервуд (Великобританія);

-         26-30.08.2018  - семінар жінок-поліцейських, Калгарі (Канада).

За підсумками роботи Міжнародної поліцейської асоціації у 2017 році ряд національних секції були відзначені сертифікатами за досягнуті успіхи у різних напрямках діяльності. Зокрема, Українська секція МПА отримала нагородні сертифікати  за один з найкращих веб-сайтів та за організацію і проведення професійних семінарів з самооборони.

За дорученням Президента УС МПА А.В. Василишина були вручені почесні ювілейні відзнаки «20 років УС МПА» Президенту МПА П.М. Мулену та членам Міжнародного виконавчого комітету.

Наступний 63-й Конгрес МПА відбудеться 18-23 вересня 2018 року              у м. Роттердам (Нідерланди).

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2