ХІ-й Національний Конгрес УС МПА

16 листопада в Києві відбувся черговий, ХІ-й Національний Конгрес УС МПА. Цього року головний форум Секції проходив під знаком святкування її 20-ї річниці.

Саме у 1997 році у канадському місті Квебек на ХV-му Всесвітньому Конгресі МПА була вперше присутня делегація новоствореної Української секції МПА, і її членам був вручений сертифікат, який засвідчив офіційне визнання УС МПА у складі однієї з найбільших громадських організацій світу – Міжнародної Поліцейської Асоціації.

Серед почесних гостей Національного Конгресу – засновники Секції: її перший президент Анатолій Грищенко, віце-президенти Василь Радіонов і  Микола Лішенко.

У роботі Конгресу взяв участь перший заступник Голови Національної поліції України генерал поліції 2-го рангу В’ячеслав Аброськін, який тепло привітав присутніх і розповів про роботу найчисельнішої правоохоронної структури держави в умовах її реформування.

На Конгресі були представлені новообрані члени Національної Виконавчої Ради - голова Вінницького відділення УС МПА Микола Лайтер, голова Луганського відділення Геннадій Іваненко та голова Кіровоградського відділення Віктор Скринік. Повідомлено про оновлення керівництва Донецького відділення Секції, яке очолив і увійшов до складу НВР Микола Семенишин, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області. На Конгресі цей підрозділ представив його заступник Володимир Мануїлов.

Святкова атмосфера Конгресу не виключила як завжди принципове обговорення її учасниками нагальних питань діяльності Секції. Тон такої розмови був заданий звітною доповіддю про роботу Національного виконавчого комітету за рік, що минув, з якою виступив президент УС МПА генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин.

У доповіді було зазначено, що протягом звітного періоду Національний виконком у відповідності з прийнятими рішеннями і планами продовжував роботу на головних напрямках діяльності Секції, визначених її Статутом. Делегації Секції брали участь у різнопланових заходах міжнародного рівня, що сприяло подальшому укріпленню зв’язків з національними секціями інших країн, особливо країн–сусідів. Організація дещо збільшилася чисельно. Здійснено намічені заходи соціального спрямування.

У той же час є певні недоробки, невикористані можливості. Про все це на Конгресі йшла зацікавлена, конструктивна розмова.

Конгрес прийняв постанову з обговорених питань, яка містить конкретну програму дій Секції на майбутнє. Зокрема, намічено сформувати збірну команду УС МПА  та забезпечити її участь у Перших іграх МПА, які відбудуться 2018 року в Лісабоні; опрацювати питання щодо проведення в Україні міжнародних змагань з поліцейського двобор’я, а також – організації фестивалю дружби з запрошенням колег з країн-сусідів.

Заплановано багато іншого. Отже, попереду новий цікавий етап роботи.

Фото з Конгресу – у галереї сайту.

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2