Круглий стіл Київського міського відділення УС МПА

24 листопада 2017 року у м. Києві відбулося організоване Київським міським відділенням УС МПА засідання «Круглого столу», присвячене 20-річчю Української секції МПА.

Зібрання вступним словом відкрив генеральний секретар Секції Віктор Овсянников, який проінформував присутніх про історію створення Української секції, рішення останнього Світового конгресу МПА та ХІ-го Конгресу Національної виконавчої ради УС МПА.

З доповіддю про діяльність Київського міського відділення виступив його голова Анатолій Ікранов, який розповів про здобутки та перспективи розвитку громадського об’єднання.

У своїй співдоповіді заступник голови відділення Борис Шаповалов розповів про діяльність очолюваної ним Української федерації хортингу щодо популяризації ідей МПА та залучення нових членів до організації.

Цікавою та пізнавальною стала інформація про історію створення та діяльність поліції у м. Києві з ХVII століття до теперішнього часу, з якою виступив перший заступник голови відділення Юрій Кучинський.

Виступи учасників круглого столу під час обговорення доповідей показали їх велику зацікавленість і готовність до активної роботи  щодо подальшої розбудови організації та популяризації ідей МПА.

За дорученням Президента УС МПА Василишина А.В. найбільш активним членам Київського міського відділення УС МПА були вручені почесні нагороди Секції.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2