Добросусідство. Досвід співробітництва.

Більше, ніж двадцять років діє договір про співробітництво між Івано-Франківським регіональним відділенням Секції (голова Михайло Березовський) і колегами з польського міста-побратима Ополе, одного з найстаріших міст Польщі. Не дивно, що саме в цьому історичному місці регулярно відбуваються колоритні свята з відтворенням лицарських турнірів, фестивалів, зануренням в атмосферу середньовіччя.

Часті і бажані гості на таких святах і в самому древньому місті - друзі з Івано-Франківського відділення УС МПА. На запрошення керівника місцевої організації МПА «Регіону ІІІ Корона Ополе» Богдана Густовського делегація франківців у черговий раз завітала до польських друзів. Для гостей було влаштовано велику дружню зустріч, на яку, крім українців, прибули делегації національних секцій МПА Словаччини, Угорщини, Чехії, а також представники інших осередків МПА Польщі.

Програма перебування також передбачала турнір, але цього разу у більш сучасному форматі – стрільба з пістолета, снайперської гвинтівки, автомата та лука. Наші зайняли призове місце, за що були нагороджені кубком.

Під час зустрічі з керівництвом комендатури поліції Опольського воєводства гості ознайомилися з матеріально-технічним і тактичним забезпеченням поліцейських м. Ополе, обговорили напрямки подальшого співробітництва.

Для делегатів було влаштовано гру у пейнтбол, організовано поїздку у середньовічний замок м. Бричани, де відбувалися театралізовані лицарські поєдинки. На завершення учасники зустрічі обмінялися сувенірами і визначили шляхи майбутньої співпраці.

Пройшло небагато часу і польських друзів вітали вже на гостинному Прикарпатті.

Для гостей з Ополе було організовано цікаву програму. Після теплої зустрічі в регіональному відділенні було влаштовано змістовну екскурсію пам’ятками Івано-Франківська. Гості з Польщі зустрілися з мером м. Тисмениця, членом МПА, полковником міліції у відставці Свораком С. Д., здійснили поїздку в м. Яремча, помилувалися водоспадом Гук, оглянули гірськолижний комплекс «Буковель».

Добросусідські відносини отримали новий заряд для подальшого розвитку.

 

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2