Луганський університет поповнив лави УС МПА

   Співробітництво працівників вишів системи МВС з колегами в інших державах сприяє обопільному зростанню фахового потенціалу науковців і педагогів та підвищенню авторитету вищих навчальних закладів МВС як в Україні, так і за її межами. Дуже важливою і дієвою є підтримка цих процесів з боку міжнародної поліцейської спільноти та її представництв у багатьох країнах – національних секцій МПА.
  Це добре усвідомлюють, зокрема, у Луганському державному унiверситеті внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка     (м. Сєвєродонецьк).
   Днями проректор ЛДУВС Микола Карчевський, учений секретар Вченої ради Володимир Коваленко, доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Микола Яковенко, начальник відділу організації служби Костянтин Булава та інспектор відділу організації служби Володимир Биков стали членами Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації. Голова Луганського відділення УС МПА Генадій Іваненко, заступник голови В`ячеслав Кім та ректор університету Віталій Комарницький урочисто вручили співробітникам навчального закладу спеціальні жетони і посвідчення членів міжнародної громадської організації.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2