У Івано-Франківську приймали гостей з Польщі та Чехії

Днями до Івано-Франківського регіонального відділення Секції завітали колеги з міст Ополе і Тарнув Республіки Польща, а також міста Альбрехце Чеської Республіки. Делегації гостей очолювали керівники місцевих відділень національних секцій МПА.

Зустріч була присвячена 20-річчю від початку міжнародного співробітництва прикарпатських поліцейських з колегами з м. Ополе. Символічно, що одним із підписантів договору про співпрацю двадцять років тому був нинішній керівник Івано-Франківського відділення Української секції МПА Михайло Березовський.

В перший день візиту іноземні гості зустрілися з начальником ГУНП в області Володимиром Голубошем і ознайомилися з експозиціями музею прикарпатської поліції, де залишили відгуки в книзі гостей.

Під час зустрічі було обговорено різні аспекти співпраці поліцейських секцій. Гості подарували керівникові обласної поліції пам’ятні сувеніри з символікою МПА та поліції своїх країн, подякували за гостинний прийом. У свою чергу, господарі презентували колегам з Польщі та Чехії українську сувенірну продукцію й запросили відвідати Прикарпаття наступного року.

Того ж дня відбулася зустріч гостей з членами Івано-Франківського відділення, а також членами місцевого байкарського клубу, організована екскурсія історичними пам’ятками міста.

Наступного дня для іноземних колег була організована культурна програма, зокрема, ознайомлення з визначними місцями Прикарпаття. Гості помилувалися водоспадами поблизу Яремчи, відвідали гірськолижний комплекс Буковель, Надвірнянський музей.

Важливим підсумком зустрічі було узгодження основних положень меморандуму про співробітництво між Івано-Франківським відділенням УС МПА та польськими колегами.

У музеї поліції Прикарпаття

Гостей тепло зустрів начальник Главку обласної поліції Володимир Голубош

Пам'ятне фото під прапорами МПА-регіонів

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2