До 100-річчя карного розшуку. Презентація книги

18 квітня 2019 року у Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася презентація книги «На вістрі боротьби зі злом. 100 років карному розшуку України», авторами якої є ветерани органів внутрішніх справ, члени Національної спілки журналістів України, члени МПА полковник міліції у відставці Михайло Березовський та  підполковник міліції у відставці Ігор Голинський.

Видана книга – четверта спільна робота авторів. Раніше вийшли їхні видання – «Слідами дикого звіра» (2007 р.); «Поїздка під дулом пістолета» (2015 р.); «Захищати і допомагати» (2018 р.).

На презентації з вітальним словом виступив начальник ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Володимир Голубош, який відмітив виховну і моральну цінність видання, а також заслуги його авторів, які подають приклад молодим правоохоронцям, зберігають традиції минулого.

Під час презентації Михайло Березовський, який багато років є головою Івано-Франківського обласного відділення Міжнародної поліцейської асоціації, розповів присутнім про діяльність Української секції МПА, її регіонального підрозділу на Прикарпатті та запросив молодих правоохоронців до лав цієї організації.

Презентація відбулася в рамках заходів по святкуванню 100-річчя  заснування карного розшуку, що були організовані в ГУНП в Івано-Франківській області.

Автори книги розповіли про роботу над нею

Презентація зацікавила чимало колег

Виступ начальника Головного управління Володимира Голубоша

Примірники з автографами авторів для перших читачів

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2