Національний виконком УС МПА провів чергове засідання

24 травня 2019 року під головуванням президента УС МПА Василишина А.В. відбулося чергове засідання Національного виконкому Української секції. Було розглянуто низку питань щодо її діяльності.

Зокрема, було обговорено хід підготовки до Міжнародних змагань з поліцейського двоборства в Києві, до яких Секція готується у відповідності з планом спільних заходів УС МПА і Національної поліції України на поточний рік. Змагання заплановані на 19-20 вересня цього року. Передбачено запросити до участі в них представників національних секцій інших країн. Невдовзі на сайті УС МПА будуть оголошені умови і програма змагань.

Цей рік, як і попередній, порадував новими переконливими перемогами наших спортсменів. Золоті медалі і почесні кубки в 4-х представницьких міжнародних турнірах з міні-футболу – у Польщі, Білорусі, Іспанії та Португалії. Перемога у боротьбі за світовий кубок з поліцейського хортингу, а також у відкритому чемпіонаті Білорусі з гирьового марафону. Попереду ще багато змагань і небезпідставної впевненості в успішних виступах наших спортсменів.

Виконком прийняв рішення провести у вересні ц. р. спеціальний захід по відзначенню спортсменів, які прославляють нашу країну і секцію на міжнародній арені.

Національний виконком обговорив участь УС МПА у 2-х Іграх МПА, які відбудуться у травні наступного року у Чорногорії.

НВК схвалив пропозицію Осередку НАВС щодо проведення у поточному році шахового турніру УС МПА.

З метою встановлення більш тісного контакту з Інформаційно-освітнім центром «Замок Гімборн» НВК прийняв рішення рекомендувати Міжнародній професійній комісії МПА кандидатуру Бориса Шаповалова для проведення ним семінарів і майстер-класів з визначеної тематики в ІОЦ «Гімборн».

Водночас Виконком вніс письмову пропозицію УС МПА до Президента МПА П’єра Мулена щодо включення Б. Шаповалова до нового складу професійної комісії МПА.                                                                

У квітні цього року Національний виконком звернувся до президента Національної секції МПА Ізраїлю Якова Тернера з пропозицією щодо відновлення обміну делегаціями між Ізраїльською та Українською секціями МПА. Аналогічні пропозиції були обговорені нещодавно з литовськими колегами і схвалені ними.

Виконком обговорив наступні кроки секції у цьому напрямку.

НВК розглянув питання у зв’язку із зверненням представників міліції Білорусі щодо надання допомоги  у створенні національної секції МПА. Виконком затвердив листа президенту МПА П’єру Мулену, в якому повідомив про готовність секції стати спонсором білоруських колег.

Виконком обговорив питання щодо участі УС МПА у 64-му Всесвітньому конгресі МПА в Хорватії і питання від Секції для розгляду Всесвітнім конгресом.

Національний виконком обговорив ряд питань щодо форм і стилю своєї роботи, її активізації, зокрема, у зв’язку з закріпленням членів НВК за регіональними підрозділами.                           

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2