Як забезпечити правопорядок на транспорті

5 червня 2019 року в Будинку науки та культури Львівської залізниці відбувся круглий стіл з питань забезпечення правопорядку в сфері юрисдикції Міністерства інфраструктури України.

В заході взяли участь керівники регіональної залізниці Михайло Мостовий, Богдан Піх, Іван Груник, Іван Мартинюк, екс-керівники міліції та прокуратури на транспорті, начальники лінійних та територіальних відділів поліції та представники ЗМІ.

У своїх виступах ветерани транспортної лінії, керівники дороги наголосили на тому, що "обслуговування» цієї сфери правоохоронними структурами – це певна традиція, яка існує з часів прибуття першого потягу з Відня до Львова, а це було 158 років тому.

При цьому було відзначено роль талановитого керівника Георгія Кірпи, який завжди розумів та всіляко підтримував правоохоронців, котрі забезпечували правопорядок у транспортній галузі.

Всі присутні одностайно підтримали пропозицію модератора зустрічі, генерал-майора міліції Василя Рябошапко про створення робочої групи з метою підготовки пропозицій до Кабінету Міністрів України про відновлення правоохоронної структури, яка б забезпечувала безпеку громадян та правопорядок у транспортній галузі.

Учасники круглого столу

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2