Делегація Чернігівського відділення у Нідерландах

Делегація Чернігівського відділення УС МПА  взяла участь у міжнародних заходах, присвячених 60-й річниці створення регіонального відділення  Limburg-Zuid Національної секції МПА Нідерландів. У складі делегації були члени МПА - керівники та працівники підрозділів поліції ГУНП, пенсіонери МВС.

Колегами з Нідерландів була організована чудова програма для учасників з різних країн світу. Гості ознайомились з історією древнього міста Маастрихт, його культурою, відвідали Єзуїтські печери та багато інших цікавих місць.

Нам було надано можливість  відвідати управління поліції та мерію міста.

Керівництво поліції ознайомило гостей з  досвідом роботи нідерландської поліції, організацією служби, соціальним захистом поліцейських. Ми відвідали Центр професійної підготовки поліції та взяли участь у тренінгах.

На святкування ювілею прибули керівники МПА Нідерландів, а також керівництво поліції, мерії та губернатор округу. Приємною подією була зустріч з мером міста Маастрихт пані Аннемарі Пенн-те Страке у міській ратуші.

Делегації відвідали унікальне найсучасніше повністю автоматизоване фруктове підприємство у Маргратені.

Ми були вражені високим рівнем організації та прийому. На всіх заходах нас супроводжували поліцейські, ми знайшли багато однодумців та друзів. Було таке відчуття, що ми знаємо цих людей багато років.

Час проведення заходів співпав з міжнародними заходами у Європі по відкриттю 2 фронту у другій світовій війні. Всі учасники заходів відвідали  американське кладовище в Маргратені, де поховані тисячі американських солдат та офіцерів, та разом з офіційними особами від США та  Нідерландів поклали вінок .

Під час усіх вечірніх заходів виступали чудові артисти та грав поліцейський оркестр, атмосфера була  теплою і дружньою.

Ми запросили своїх нових друзів по асоціації до Чернігова на святкування дня нашого міста у вересні цього року і будемо раді прийняти їх на українській землі.

 

Олександр Байдала

Голова Чернігівського відділення УС МПА

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2