Відбулися Всесвітні ігри поліцейських і пожежних

8 - 18 серпня в китайському місті Ченду проходили 18-і Всесвітні ігри поліцейських і пожежних, в яких взяло участь близько 10 тисяч осіб з 79 країн і регіонів світу, в тому числі, понад 8 тисяч спортсменів. Змагання проводилися по 56 спортивних дисциплінах.

Всесвітні ігри поліцейських і пожежних проводяться раз на два роки, починаючи з 1985-го. У змаганнях беруть участь діючі або колишні працівники названих служб. Вони змагаються в олімпійських та інших видах спорту, а також у прикладних дисциплінах, що застосовуються на поліцейських і пожежних навчаннях. У деяких видах існують вікові категорії.
Вхід на більшість змагань вільний. У той же час на деякі з них (наприклад, змагання спецназу) допускаються тільки рідні і близькі учасників за спеціальними запрошеннями.

Українську секцію МПА на Всесвітніх іграх представляли:

Хокейна команда «Динамо Харків», учасник і призер попередніх Ігор і інших міжнародних турнірів;

Борис Шаповалов, багаторазовий чемпіон світу з бойових мистецтв. У Ченду Б. Шаповалов виступив у змаганнях по дзюдо в індивідуальному заліку.

Трохи не вистачило везіння нашій хокейній дружині. Розгромивши на шляху до фіналу потужну команду Австралії, яка, тим не менш, стала срібною, наші хлопці в підсумку посіли 4 місце, поступившись однією шайбою канадцям.

Драматично розвивалися події і у дзюдоїстів. Всі вісім суперників Бориса Шаповалова в різний час були чемпіонами світу. Але нашому спортсмену теж досвіду і вміння не позичати. У напруженій боротьбі українець завоював бронзову медаль Всесвітніх ігор.

Вітаємо спортсменів, які достойно представили нашу країну і Секцію на змаганнях найвищого рівня!

Хокейна команда "Динамо Харків"

Бронзовий призер Ігор Борис Шаповалов

Ченду - одне з найкрасивіших міст Китаю

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2