Завершився 64-й Всесвітній конгрес МПА

У Хорватії поблизу Дубровника щойно завершився 64-й Всесвітній конгрес МПА. Нашу Секцію на цьому форумі представляв Борис Шаповалов, член НВК, голова комісії по спорту.

У звітній доповіді Президента МПА П’єра Мулена було дано оцінку тому, як Асоціація виконує своє головне завдання, зміст якого закладений в її основне гасло «Служба через дружбу». Наша міжнародна громадська організація об’єднує сьогодні близько 400 тисяч членів з 66 країн світу. Ми є тою частиною світової спільноти, яка свято шанує закони і повинна бути в цьому прикладом і найбільш активним провідником відповідних ідей в будь-якому суспільстві, - зазначив Президент.

П’єр Мулен доповів, що Комісією з міжнародних питань МПА підготовлено матеріали доповідей Асоціації в ООН, Раді Європи і ЮНЕСКО з метою відновлення статусу МПА як консультативного члена в цих поважних міжнародних організаціях з наступною більш активною роботою в цій ролі.

Конгрес прийняв ряд рішень з інших питань поточної і перспективної діяльності МПА.

Зокрема, учасники Конгресу домовилися про більш тісну взаємодію з міжнародними неурядовими організаціями жінок-поліцейських, детективів та іншими.

Конгрес був звітно-виборний. Президентом МПА знову обрано П’єра Мулена. Суттєво оновлено Міжнародний виконавчий комітет.

За традицією під час Конгресу ряд національних секцій було відзначено Сертифікатами визнання за результатами їхньої роботи в цьому році. Як і минулого року Українська секція МПА удостоєна двох сертифікатів – за професійну діяльність і за кращий веб-сайт.

Хода учасників Конгресу в Дубровнику

У залі засідань Конгресу

Президент МПА П'єр Мулен з учасниками форуму

Дружнє фото на згадку

Сертифікат визнання вручається представнику УС МПА

Конгрес обрав новий склад керівництва МПА

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2