З дружнім візитом до американських колег

У відповідь на запрошення колег з США делегація Чернігівського відділення УС МПА з 4 по 15 жовтня взяла участь у Національному конгресі МПА Сполучених Штатів.

На заходи прибули 10 членів МПА, серед яких керівництво ГУНП в Чернігівській області та пенсіонери МВС.

Конгрес проходив на круїзному кораблі «Carnival» у Маямі, Флорида. Члени Чернігівської делегації мали змогу поспілкуватися з колегами  з багатьох країн, були тепло прийняті членами МПА США 43 регіону Маямі, які були організаторами конгресу. Президенту цієї організації Джеральду Рудоффу від імені президента УС МПА А. Василишина було вручено Почесну відзнаку Української секції за особистий внесок у розвиток дружніх відносин між нашими країнами.

Під час круїзу відбулися зустрічі з уже знайомими членами МПА з Канади та європейських країн, які раніше брали участь у міжнародних заходах разом з делегаціями Чернігівського відділення у різних містах Європи. Делегації, які взяли участь у конгресі, обмінялися національними сувенірами та емблемами поліції.

За час круїзу його учасники відвідали кілька країн Карибського регіону, побачили Кайманові острови, знаменитий Махогані Бей, що в Гондурасі, коралові острови Белізу, мексиканський острів Косумель та багато іншого.

Чернігівське відділення збагатилося новими дружніми зв’язками, в тому числі, у національній секції і поліції США.

Голова Чернігівського відділення                               Олександр БАЙДАЛА

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2