А. Капітанський презентував нову книгу

У Києві відбулася презентація книги-альбома Анатолія Капітанського і Віктора Литвина «Криминальная субкультура «восточных» славян».

У своєму виступі перед гостями презентації Анатолій Капітанський розповів, що на суд читача пропонується друге, розширене видання книги-альбому тих же авторів, яке вийшло під назвою "Искусство криминальной татуировки". Тоді робота була позитивно сприйнята читачами. Був зроблений висновок про унікальність кримінальної субкультури "східних слов'ян", яка не має аналогів у світовій історії.

«У новому виданні, - продовжував А. Капітанський, - даний феномен розглядається в соціально-філософському аспекті. На основі зібраного за десятки років матеріалу (документів, історичних фактів, свідчень, матеріальних носіїв інформації, фольклору ...) автори прагнули показати, що злодійський світ - це соціальний інститут, який безпосередньо впливає на політику, економіку, культуру і державно-правові відносини у всіх країнах пострадянського простору".

Особливе місце в книзі-альбомі займає розділ з ілюстраціями з авторської колекції татуювань (більше 300 фотографій, підготовлених іншим автором видання фотографом Віктором Литвиним).

На презентацію зібралося понад 50 гостей, серед яких - представники правоохоронних органів, журналісти, друзі та колишні товариші по службі Анатолія Івановича, адже в минулому він співробітник карного розшуку, полковник міліції, а нині - керівник відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації в Національній академії внутрішніх справ, автор ряду наукових праць з оперативно-розшукової діяльності.

Серед гостей - Герой України, генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко, відомий київський оперативник, ветеран карного розшуку, полковник міліції Валерій Кур, популярний журналіст в області кримінальної тематики, заслужений журналіст України Олександр Ільченко та інші.

«Шлях до цієї книги зайняв більше 30 років, і образно кажучи, у її автора, Анатолія Капітанського, народилося нове, але вже більш зріле «дітище», - зауважив у своєму виступі Григорій Омельченко. - Ця книга - цінний науково-практичний посібник, на якому можна і потрібно вчити молодих оперативників, а також інших працівників, які виконують дуже складні завдання, проникаючи в організовані злочинні угрупування. Така книга повинна бути в кожному райвідділі поліції, кожному управлінні, в навчальних закладах, бібліотеках. Стане в нагоді вона і вченим, і журналістам, що спеціалізуються на кримінальній тематиці».

Валерій Кур також привітав автора видання з прем'єрою. При цьому він підкреслив: «Сьогодні кримінальний світ проник в усі сфери життя суспільства, це визнають керівники правоохоронних органів, в цьому переконуються і прості люди. Такі унікальні, правдиві видання, матеріали для яких ретельно збираються роками, містять багатий досвід оперативників, слідчих, експертів, кримінологів старшого покоління і допомагають боротися зі злочинністю».

Крім знайомства з новою книгою і можливості першими придбати її з автографом автора, гостей презентації чекав приємний сюрприз - зустріч з народним артистом Грузії Вано Янтбелідзе і заслуженим артистом України Вілорієм Пащенко, які зіграли провідні ролі в культовому фільмі 70-х років «В бой идут одни старики» режисера Леоніда Бикова.

Цих артистів і Анатолія Капітанського ось уже багато років пов'язує міцна дружба, а відомі на всьому пострадянському просторі кіноактори є Почесними членами Української секції МПА.

                                         

Для тих, хто бажає придбати книгу: https://rooobot.ua/p1182739854-kniga-kriminalnaya-subkultur…

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2