Наші поліцейські поспілкувалися з капеланами з США

Днями в Управлінні патрульної поліції Луганської області відбулася зустріч поліцейських, а також співробітників Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка – членів МПА з капеланами поліції і ФБР США. Капелани поділилися американськім досвідом та напрацюваннями в напрямку допомоги поліцейським у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Як розповіли гості, в США поліцейські капелани несуть служіння практично в кожному поліцейському підрозділі в країні, а всього їх у цій сфері налічується близько 18 тисяч. Капелани працюють з поліцейськими і цивільними співробітниками, крім цього можуть надавати допомогу членам їхніх сімей. При необхідності працюють з потерпілими. У разі катастроф, терактів і масової загибелі людей залучення капеланів особливо необхідно. Капелан зазвичай носить поліцейську уніформу з відзнаками, іноді зброю.

За словами іноземних гостей, поліцейські наших двох країн стикаються зі спільними проблемами, які властиві їхній професії. Хлопцям та дівчатам буває складно переносити весь накопичений негатив і агресію. Деякі його несуть в сім'ю, від чого їхні близькі теж страждають. Між добром і злом, правосуддям і злочинністю часом лежить дуже тонка грань. Тому поліцейським, в будь-якій країні, потрібна допомога і підтримка.

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2