Стипендія Артура Троупа 2021

В Українську секцію МПА надійшов лист від Професійної комісії МПА такого змісту:

На Всесвітньому конгресі МПА в Хорватії в жовтні 2019 року було в черговий раз об'явлено лауреатів Стипендії імені Артура Троупа.

Стипендія тепер відкрита для заявок від членів Асоціації по всьому світу. Стипендії імені Артура Троупа присуджуються щорічно, і бажано, щоб принаймні одна стипендія була надана кожному континенту, в якому у нас є секції.

Кожна стипендія становить до 2500 євро, які повинні бути використані для оплати за навчання в Міжнародному Інформаційно-освітньому центрі (ІОЦ) Замок Гімборн або в аналогічному закладі.

Кандидати повинні бути членами IPA не менше 3 років до подачі заявки. Стипендія має бути отримана в період з 1 січня по 31 грудня року, наступного за присудженням стипендії.

Стипендії можуть бути присуджені будь-якому члену МПА, який працює в правоохоронних органах, але в основному орієнтовані на наших молодих членів.

Заявники повинні подати форму заявки на стипендію із зазначенням відповідних підстав. Заявки повинні бать складені і відправлені за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScW5kopDWMrEJDpsFEenrq410vtR2d2szRLGCN3I7w1O2LziA/viewform

Міжнародний адміністративний центр (IAC) зв'яжеться з відповідними національними секціями для підтвердження членства заявників в МПА після отримання електронних заявок. Після цього голова професійної комісії (ПК) буде розглядати заявки.

Після оцінки ПК і рішення Міжнародного виконавчого бюро лауреати на 2021 рік будуть оголошені на Всесвітньому конгресі МПА в Іспанії в жовтні 2020 року.
Крайній термін подачі заявок на премію в 2021 році - 31 березеня 2020 року.

З додатковою інформацією ознайомитися за посиланням https://www.ipa-international.org/Arthur-Troop-Scholarship
DemetrisDemetriou, голова професійної комісії МПА

НВК пропонує головам відділень та осередків УС МПА провести відповідну роботу.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2