В Ужгороді проведено відкритий чемпіонат України з поліцейського хортингу

13 – 16 лютого п. р. Федерація поліцейського хортингу України спільно з Українською секцією Міжнародної поліцейської асоціації, Поліцейським центром бойових мистецтв «Закон і порядок» та іншими організаціями провела в Ужгороді відкритий чемпіонат України з поліцейського хортингу, присвячений 75-й річниці Організації Об’єднаних Націй та 70-й річниці Міжнародної поліцейської асоціації.

Як завжди змагання проводилися в два етапи: перший пройшов безпосередньо в підрозділах правоохоронних органів (НГУ, ДПС, ГУ НП), а фінальні змагання - в Ужгородському спортивному комплексі «Падіюн». Приємно, що в змаганнях з національного професійно-прикладного виду спорту все активніше беруть участь цивільні особи, серед яких багато дітей і підлітків.

У нинішньому чемпіонаті взяли участь понад 100 учасників з різних регіонів України, а також Великої Британії, Польщі та Угорщині. На відкритті змагань виступили учасники бойових дій Е. Єрьоменко, М. Куцкір, Б. Шаповалов, заступник начальника ГУ Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Р. Ус, представники обласної та міської адміністрації, відомі спортсмени та тренери. На турнір прибув представник Національної секції МПА Угорщини, який зацікавився організацією та проведенням змагань з поліцейського хортингу та запевнив, що наступного разу угорські поліцейські будуть представлені великою національною командою.

Високі результати за підсумками чемпіонату України показали члени МПА Олег Завістовський (м. Запоріжжя), Володимир Турченюк (м. Київ), Альберт Соколов (м. Мелітополь), Ерік Мартін (м. Ужгород) та команда спеціального підрозділу поліції "КОРД" ГУ НП в Закарпатській області.

Наша вдячність за дієву допомогу в проведенні змагань заступнику начальника ГУ НП в Закарпатській області полковнику поліції Роману Усу.

Перед початком змагань

Поєдинки були безкомпромісними, суддівство суворе

Показові вправи демонструє чемпіон світу з поліцейського хортингу Борис Шаповалов

Під час показових виступів юних спортсменів

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2