Підтримуємо миротворчий рух

У Харкові відбулося виїзне засідання дипломатичного клубу, присвяченого 25-й річниці відновлення в цьому місті роботи Генерального консульства Республіки Польща та Дню миротворця.

До відома: зараз в Харкові працюють 13 консульств різних країн. Дипломатичний клуб - це добровільне об'єднання, в засіданні якого можуть брати участь не тільки дипломати, а й представники різних громадських організацій і рухів.

Цього разу у роботі клубу взяли участь радник Міністра закордонних справ Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський, Надзвичайний і Повноважений посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, Посол республіки Латвія в Україні Юріс Пойканс, координатор регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу Роберт Жулкєвскі, радник з польових питань офісу Агентства ООН у справах біженців на сході України Вартан Мурадян, голова правління громадської організації миротворців ООН та учасників міжнародних операцій Сергій Самойлов, а також учасники миротворчих операцій різних років.

Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації була представлена на заході членом Національного виконкому, учасником миротворчих операцій Борисом Шаповаловим.

Для членів дипломатичного клубу та учасників миротворчих операцій було проведено екскурсію до Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва» та музею «Харківщина у Другій світовій війні 1939-1945 років». Учасники екскурсії ознайомилися з основною експозицією музею та відвідали зали, присвячені війні в Афганістані, проведенню операції Об'єднаних Сил на Сході України і миротворчим силам.

Також в рамках засідання Харківського дипломатичного клубу пройшов семінар, на якому виступили учасники миротворчих місій у Косово, Боснії і Герцоговині, Південному Судані. До речі, у Харкові реалізується унікальна програма «Юний миротворець», яку презентували на різних міжнародних конференціях, в тому числі у Палаці націй у Женеві (Швейцарія).

У своєму виступі Борис Шаповалов наголосив, що Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації плідно співпрацює з громадськими організаціями, які підтримують миротворчий рух. Він також вручив подяки від організації за підписом президента УС МПА генерала внутрішньої служби України Андрія Василишина Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради та учасникам миротворчих операцій.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2