Золоті нагороди здобуває Марія Черкас, член УС МПА

У складних умовах обмежень в зв'язку з карантином та скасуванням більшості різних змагань національного та міжнародного рівнів на Вінниччині  провели перші змагання літнього сезону – відкритий чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів. У змаганнях, що відбулися нещодавно на стадіоні МДЮСШ-1, взяли участь 150 спортсменів з 10 районів та міст області, а також спортсмени з Хмельницької, Чернівецької, Рівненської, Житомирської, Харківської та Одеської областей.

На змаганнях була застосована система фотофінішу (електронного хронометражу) яку вперше встановили в обласному центрі. 

Успішно виступила на змаганнях представниця Вінницького регіонального відділення Української секції МПА судовий експерт Вінницького НДЕКЦ МВС, кандидат у майстри спорту України Марія Черкас, тренером якої є Поляк Вадим Анатолійович. Спортсменка представляє Вінницьку школу вищої спортивної майстерності.

Марія здобула дві золоті нагороди, посівши перше місце з бігу на дистанції 100 та 200 метрів, та встановила особисті рекорди.

Наступним етапом змагального періоду стане командний чемпіонат та чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Спортсмени та організатори сподіваються, що ускладнені умови в країні не завадять проведенню змагань.

Вітаємо Марію та її тренера з черговим високим спортивним результатом та бажаємо нових перемог.

Голова Вінницького регіонального відділення УС МПА                  Микола ЛАЙТЕР

 

Г

Чемпіонка та її тренер

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2