Відзначено ювілей IPMC

Міжнародна поліцейська автомобільна корпорація IPMC була створена в 1930 році. Її творцем і першим президентом був німецький поліцейський Ріхард Вебер.

Нині це одна з великих поліцейських громадських організацій, яка об'єднує 25000 членів з 18 країн світу, в ній більше 500 поліцейських і спортивних клубів.

Українська секція МПА вже багато років тісно співпрацює з Міжнародною Поліцейською автомобільною корпорацією України.

6 вересня 2020 року в м. Одеса (Затока) відбулася зустріч членів Міжнародної Поліцейської автомобільної корпорації України, присвячена 90 – річчю утворення цієї світової громадської організації.

В заходах взяли участь представники міст Києва, Одеси, Полтави, Тернополя, Хмельницького.

Найчисельнішою була  команда «181 IPA Полтава» на чолі з Олександром Теликом, яка вже багато років є активним членом Корпорації і неодноразово виборювала перші місця в її міжнародних змаганнях – Зоряних автопробігах. Полтавчани привезли на форум не тільки звіт про свої спортивні досягнення, а  й велику концертну програму за участі членів Полтавського Регіонального відділення УС МПА.

Заходи пройшли в дружній теплій атмосфері. Намічено шляхи подальшого розширення співробітництва на міжнародному рівні та участі у спортивних змаганнях з широким представництвом поліцейських різних країн.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2