Процедура присудження премії IPA World Class Policing Award

НВК УС МПА повідомляє про затверджену МВР МПА процедуру присудження премії.

Процедура присудження премії IPA World Class Policing Award

Стаття 1 Визначення

Премія IPA World Class Policing Award (далі - IPA WCPA) є значним визнанням міжнародних досягнень поліції і щорічно вручається під час церемонії World Class Policing Awards (WCPA). WCPA, створена в 2019 році, визнає найкращі досягнення у всіх аспектах поліцейської діяльності 21-го століття. IPA WCPA формує незалежну складову цих досягнень.

Церемонією WCPA керує CoPaCC, незалежна організація, створена для моніторингу поліцейського управління в Англії та Уельсі.

Премія IPA WCPA може бути присуджена будь-якій особі або організації за особливий і тривалий внесок в поліцейські дослідження або успішні поліцейські транскордонні операції в області попередження злочинності, захисту прав людини або збереження миру в усьому світі.

Стаття 2 Мета

ЦІЛІ IPA WCPA :

1. Сприяти та поширювати інформацію про діяльність МПА

2. Визнавати досягнення поліцейської діяльності світового класу

3. Відзначати видатні досягнення в галузі поліцейської діяльності та наукових досліджень по всьому світу

4. Заохочувати сучасну, прогресивну, спільну та ефективну поліцейську діяльність

5. Демонструвати індивідуальні, командні та організаційні досягнення та успіх

6. Заохочувати обмін інноваціями та передовою практикою та їх впровадження

Стаття 3 Нагорода

IPA WCPA буде включати в себе нагороду у розмірі 2500 євро і буде супроводжуватися сертифікатом.

Стаття 4 Висування кандидатур

Міжнародна виконавча рада вітає номінації на премію IPA World Class Policing Award з усього світу, включаючи секції МПА, представників поліцейських сил, партнерів поліції, інших агентств, третього сектора, комерційних організацій або академічних інститутів.

Стаття 5 Подання кандидатур

Повну інформацію, включаючи інструкції про те, як подавати заявки і терміни їх подачі, можна знайти за адресою: www.worldclasspolicing.com .

Стаття 6 Суддівська Колегія

Суддівська колегія складатиметься з досвідчених представників поліції Великобританії та інших країн, які оголошуються щорічно, і включатиме Генерального секретаря МПА.

Стаття 7 Порядок

Повна інформація про всіх номінантів буде направлена в письмовому вигляді суддівській колегії.

Всі номінації оцінюватимуться за підтвердженими характеристиками та загальною якістю подання.

Суддівська колегія може повернути кандидатури, які вважаються спірними для перегляду. У разі відмови буде надано конструктивний зворотний зв'язок.

На першому етапі процесу суддівства суддівська колегія розгляне і оцінить номінації через онлайн-портал суддівства. Ці бали будуть використані для короткого листа фіналістів.

На другому етапі суддівська колегія обере трьох фіналістів премії IPA World Class Policing Award.

Суддівська колегія повинна забезпечити, щоб процес суддівства був відкритим, прозорим і справедливим для всіх зацікавлених сторін.

Стаття 8 Рішення

Генеральний секретар представить 3 фіналістів Міжнародній виконавчій раді, яка прийме остаточне рішення.

Стаття 9 Конфіденційність

Представлена інформація та будь-які додаткові матеріали будуть використані в процесі суддівства і можуть бути включені в опис заходу на церемонії нагородження. Номінації також будуть висвітлені в статтях МПА і медійних партнерах премії Policing Insight і Police Oracle.

Представлені контактні дані не будуть передані третім особам і будуть використовуватися тільки МПА і World Class Policing Award для управління процесом суддівства і проведення заходу. З провідним контактом можуть зв'язатися наші медіа-партнери Policing Insight і Police Oracle для отримання роз'яснень при висвітленні номінацій і подій в затверджених статтях.

Важливо: будь ласка, чітко виділіть будь-яку інформацію або допоміжні матеріали, а також контакти або персонал, які повинні розглядатися як конфіденційні. Ці предмети як і раніше будуть розглядатися суддівською колегією, але не будуть фігурувати в будь-якому публічному висвітленні. Ми не несемо відповідальності за збереження конфіденційності будь-якої інформації, не виділеної як така.

Ця процедура присудження премії IPA World Class Policing Award була прийнята МВР в рамках МПА 2020 і вступила в силу 16 жовтня 2020 року.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2