Меморандум про взаєморозуміння підписаний між IPA і IEDO

МПА налагодило співпрацю з Міжнародною організацією дронів аварійної служби (IEDO). Президент МПА П'єр-Мартен Мулен і президент IEDO Венделін Клікес підписали Меморандум про взаєморозуміння з цього приводу під час онлайн-зустрічі 10 листопада 2020 року.

IEDO - це некомерційна асоціація, яка заснована в червні 2018 року. Вона розробляє і просуває використання дронів аварійними службами і налагоджує зв’язок між службами швидкого реагування, які використовують цю технологію, по всьому світу.

IEDO запропонувала співпрацю з МПА, щоб розширити свою мережу, включивши в неї поліцейські служби, і налагодити взаємодію. Обидві сторони впевнені, що партнерство між IEDO і МПА створить новий синергетичний ефект.

Як заявив Ейнар Гудберг Йонссон, голова Комісії із зовнішніх зв'язків МПА, «наше співробітництво спрямоване на просування використання дронів поліцейськими службами в усьому світі, щоб врятувати більше життів. Ми сподіваємося, що розвиток знань і обмін досвідом, ініційовані IEDO, будуть швидко поширюватися по міжнародній мережі МПА.

Оскільки технологія дронів і законодавство в даний час розвиваються надзвичайно швидко, ми очікуємо, що, поділившись досвідом членів IEDO по всій мережі IPA, ми зможемо звести до мінімуму затримки і зменшити труднощі у використанні дронів поліцією.

Меморандум про взаєморозуміння з IEDO допоможе членам IPA отримати цінні знання та пройти навчання в області дронів, і ми дуже раді можливості проведення семінарів по дронах в IBZ Gimborn в найближчому майбутньому.

Комісія із зовнішніх зв'язків IPA від імені Міжнародної виконавчої Ради висловлює задоволення цим новим партнерством, і впевнена, що ця співпраця буде плідною як для членів IEDO, так і для МПA».

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2