Міжнародна зустріч за круглим столом

У складних умовах пандемії Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації здійснює свою роботу, проводить окремі заходи, продовжує активне спілкування на рівні регіональних відділень, центру і з колегами за кордоном, формує плани на майбутнє.

Днями в Національному адмінцентрі УС МПА було проведено міжнародну зустріч за круглим столом, під час якої обговорювалися окремі аспекти діяльності Міжнародної поліцейської асоціації в сучасних умовах.

У розмові взяли участь генеральний секретар УС МПА Віктор Овсянников, голова Національної комісії з питань спортивно-масової роботи Борис Шаповалов керівник Адмінцентру УС МПА Юрій Кошець. На зустріч також прибув член Національної секції МПА, заступник начальника Департаменту поліції охорони м. Софія (Болгарія) та інші особи.

Окрім зазначених були обговорені питання щодо подальшого укріплення дружніх зв'язків між національними секціями МПА України та Болгарії та конкретні заходи, спрямовані на розвиток взаємодії української та болгарської секцій МПА.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2