Курси для поліції

Ми отримали листа від Міжнародного адмінцентру МПА такого змісту:

Дорогі друзі з МПА,

За запитом і зі схваленням голови професійної комісії МПА Деметріса Деметріу, будь ласка, ознайомтеся з повідомленням Захарії Хризостому з Університету Нікосії, в якому детально описуються стипендії для співробітників правоохоронних органів на професійні сертифікаційні курси, пропоновані університетом Нікосії.

Будь ласка, зв'яжіться з паном Златоустом безпосередньо, якщо у вас виникнуть будь-які питання, пов'язані з пропонованими курсами.

З повагою,

Ельке Шюльпен-Робертс

Офіс-менеджер МАЦ

 

­Університет Нікосії (UNIC). - Інститут громадської, національної та кібербезпеки (IPCNS) є рамковим партнером CEPOL, Агентства ЄС з підготовки та навчання співробітників правоохоронних органів. IPCNS пропонує можливості професійної підготовки міжнародному співтовариству правоохоронних органів з передових тем в області поліції, безпеки та розслідувань.

Наша головна мета зі створенням IPCNS полягає в тому, щоб зробити свій внесок у громадську та кібербезпеку, пропонуючи професійну підготовку з життєво важливих тем з всесвітньо відомими вченими і практиками і у співпраці з іншими інститутами, такими як Ліверпульський університет Джона Мура (LJMU). Беручи до уваги зростаючі виклики та загрози, спричинені поточним технологічним прогресом, а також постійно мінливе робоче середовище, орієнтоване на цифрові технології, правоохоронним органам необхідно переглянути та змінити пріоритетність багатьох своїх функцій та підходів. У той же час саме ці виклики і загрози створюють можливості для всіх тих співробітників правоохоронних органів, які зацікавлені в своєму кар'єрному зростанні. Такі офіцери повинні спеціалізуватися в певних областях. Таким чином, професійний сертифікат, що поєднує в собі як наукові знання, так і практичний досвід, набутий за відносно короткий період часу, є дуже рентабельною інвестицією як для співробітників поліції, так і для їхньої організації.

Масштаб проблем, з якими стикаються правоохоронні органи в усьому світі, відображений в заяві Генерального секретаря Інтерполу пана Юнгера Стока на Всесвітньому економічному форумі 2020 року, який заявив, що протягом 2021 року кіберзлочинність обійдеться світовій економіці в шість трильйонів доларів США. Кіберзлочинність, криптовалюта і нові форми злочинності повинні вирішуватися за допомогою змішаного підходу, що об'єднує науку і досвід практиків. Це саме те, що робить IPCNS. Наприклад, університет Нікосії вже багато років професійно займається криптовалютами (університет Нікосії пропонує програми в цьому просторі з 2013 року, на роки випереджаючи всіх інших). Наш професійний сертифікаційний курс з блокчейну і цифрових валют для правоохоронних органів і правосуддя є одним з найпопулярніших курсів, які ми пропонуємо.

Професійні сертифікаційні курси, пропоновані в наступній групі курсів, починаючи з 05.04.2021 року, включають:

Професійний сертифікаційний курс з блокчейну і цифрових валют для правоохоронних органів і кримінального правосуддя.

Професійний сертифікаційний курс з цифрової криміналістики та розслідування кіберзлочинів (пропонується спільно з ліверпульським університетом Джона Мурса (LJMU)).

Професійний сертифікаційний курс з поліцейського лідерства та кризового управління.

Професійний сертифікаційний курс з доказової поліції (пропонується спільно з LJMU).

Професійний сертифікаційний курс з тероризму, безпеки та поліцейської діяльності.

Професійний дипломний курс з психології слідчого інтерв'ювання.

 

Оскільки наша мета полягає в тому, щоб полегшити участь усіх правоохоронних органів у цій унікальній можливості професійного навчання, ми пропонуємо всім організаціям пропозицію про збільшення знижкових зборів залежно від кількості учасників, які будь-яка конкретна організація хотіла б зареєструвати. Будь ласка, дивіться посилання. Детальніше про знижки для правоохоронних органів читайте в ньому. Я повністю у вашому розпорядженні і з задоволенням проведу віртуальну зустріч з вами або одним з ваших колег для будь-яких подальших роз'яснень та/або обговорення можливих шляхів співпраці між нашими інститутами.

Крім того, я був би вдячний, якщо б ви поширили цей електронний лист і брошури нижче всім членам вашої організації (які володіють англійською мовою – ред.),  які можуть зареєструватися на будь-якому з перерахованих вище професійних курсів. Оскільки ми вважаємо, що отримання професійної кваліфікації з однієї або декількох відповідних тем має життєво важливе значення для їхнього кар'єрного росту, професіоналізму, а також ефективності та результативності вашої організації, ми хотіли б заохотити їх, запропонувавши стипендію в розмірі 40% всім вашим членам (від 1499 до 895 Євро). Для реєстрації, отримання більш детальної інформації та роз'яснень вони можуть написати нам за адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Professional Certificate Course on Blockchain and Digital Currencies for Law Enforcement Investigation and Criminal Justice .  

Professional Certificate Course on Digital Forensics and Cybercrime Investigation. (offered jointly with Liverpool John Moores University (LJMU)).

Professional Certificate Course on Police Leadership and Crises Management.

Professional Certificate Course on Evidence Based Policing. (offered jointly with LJMU).

Professional Certificate Course on Terrorism, Security and Policing.

Professional Certificate Course on Psychology of Investigative Interviewing.

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2