Щодо присудження премії World Class Policing Awards

Раніше ми розповідали про умови присудження премії World Class Policing Awards (дивіться відповідну інформацію в новинах на сайті УС МПА - http://www.ipa-ua.org/index.php/novunu/item/655-award-ipa ).

Штаб-квартира МПА повідомляє, що, з огляду на глобальну пандемію, а також пов'язані з нею обмеження на поїздки, вручення нагороди IPA World Class Policing Award (IPA WCPA) відкладено до 2022 року, щоб кожен фіналіст міг бути присутнім на гала-вечорі і отримати визнання в присутності представників міжнародних правоохоронних органів.

Ми всі, йдеться в повідомленні,  з нетерпінням будемо чекати публікації щодо вручення нагороди IPA World Class Policing Awards 2022 на початку наступного року в інформаційному бюлетені IPA.

А поки завдання визначити відповідних кандидатів. Нагадуємо, що IPA WCPA може бути присуджена будь-якій людині або організації за особливий і постійний внесок в поліцейські дослідження або успішну транскордонну операцію поліції в галузі попередження злочинності, прав людини або збереження миру в усьому світі.

Для отримання додаткової інформації відвідайте:

https://policinginsight.com/news/world-class-policing-awards-postponed-to-2022/

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2