Пам'яті О. М. Телика

Сьогодні вранці 7-го квітня з Полтави прийшла звістка, в яку неможливо повірити - помер Олександр Миколайович Телик, голова Полтавського регіонального відділення УС МПА. За висновком лікарів причиною раптової смерті став розрив аорти. 11 лютого Олександру Миколайовичу виповнилося лише 64 роки.

Нашу багатотисячну організацію спіткало велике горе. Пішов з життя один з найкращих її керівників, людина, яка задавала загальний тон своєю активною роботою за багатьма її напрямками.

Створена ним команда з числа членів відділення-автолюбителів для щорічної участі в міжнародних авторалі країнами Європи «Зоряний автопробіг» багаторазово за підсумками займала перші місця.

За ініціативою О. Телика члени відділення спільно з Всеукраїнською екологічною асоціацією щорічно брали участь в озелененні та благоустрої визначних культурно-історичних місць нашої країни.

Він організовував участь своїх колег з інших відділень в заходах Сорочинського ярмарку, з повагою і турботою ставився до ветеранів, і подібних прикладів дуже багато.

Олександр Миколайович був творчою особистістю. Він володів музичними інструментами, добре співав, сам написав багато пісень. Він створив Гімн нашої організації, який буде тепер не тільки її символом, а й пам'яттю про цю чудову талановиту людину.

Олександр Миколайович Телик був душею нашого колективу. Це була світла, весела, доброзичлива людина, але в той же час чесна і принципова у всьому, що стосувалося ділових питань.

Вічна і світла пам'ять тобі, наш дорогий друже! Ти пішов з життя в День Благовіщення Пресвятої Богородиці. Царство тобі Небесне!

Ми висловлюємо наше глибоке співчуття рідним і близьким Олександра Миколайовича.

Від імені Української секції МПА - Національний виконком.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2