Велоклуб для працівників екстрених служб. Досвід колег.

Члени секції МПА у Великобританії запускають велоклуб для працівників екстрених служб. На підтримку тих, хто присвятив життя захисту інших, у травні 2021 року було запущено Велосипедний клуб Bluelight – перший у Великобританії велосипедний клуб для працівників екстрених служб.

У презентації, що відбулася в Нью-Скотланд-Ярді, взяли участь представники різних підприємств, організацій і агентств, а також офіцери і співробітники з широкого спектру постачальників екстрених послуг.

Член секції МПА Великобританії, співробітник розвідки столичної поліції і почесний президент клубу Колін Най сказав: "Робота, виконувана аварійними службами і збройними силами, не схожа на інші професії, і іноді наші колеги піддаються повторним травмам. Наявність спільноти, побудованої навколо спільних інтересів, таких як їзда на велосипеді, - відмінний спосіб для співробітників екстрених служб розслабитися за безпечних умов. Я радий, що можу хоч трохи підтримати цю ініціативу, і бажаю всім, хто в ній бере участь, удачі".

Ідея створення клубу виникла, коли троє поліцейських – Колін Най, Ніл Тернер і Ден Брайант – запланували велопробіг Лондон–Париж, щоб зібрати кошти для благодійних організацій після смерті колеги у Вестмінстері в 2019 році. Звістка про заплановану поїздку швидко поширилася в соціальних мережах, і кількість бажаючих взяти участь в ній незабаром перевищила можливості організаторів. Поїздка, на жаль, була скасована через пандемію, але це був ще не кінець. У березні 2021 року представники служб зустрілися в Zoom. Саме там почало формуватися бачення велосипедного клубу Bluelight.

Велосипедний клуб відкритий для велосипедистів з поліції, національної служби охорони здоров'я, пожежно-рятувальних служб, берегової охорони, тюремної служби, збройних сил, національного агентства по боротьбі зі злочинністю і пошуково-рятувальних організацій. Клуб є некомерційною компанією, і кошти, зібрані завдяки членству та спонсорству, допомагають п'яти призначеним благодійним організаціям.

Велосипедний клуб Blue light в даний час відкритий для членів з Великобританії, але буде розширений на міжнародному рівні, як тільки почне працювати.

Більш детальну інформацію можна знайти за адресою - https://www.bluelightcc.co.uk/

Мартін Тернер, Віце-президент МПА Великобританії

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2