Новини від наших колег

СЕКЦІЯ ІСЛАНДІЇ

Секція Ісландії, як і багато інших секцій МПА, постраждала від руйнівних наслідків пандемії. Тим не менш, Ісландії вдалось провести щорічні збори. Представники секції змогли розмістити близько 100 осіб у місцевому спортивному барі: серед них - 45 офіцерів. Були присутні Кріст'ян Кріст'янссон і Фрідрік Гуннарссон, колишні президенти секції, а також Арні Пальссон, колишній генеральний секретар.

Щорічні збори секції Ісландії зазвичай тривають близько 35 хвилин. Ця зустріч виявилася однією з найтриваліших в історії, так як продовжувалася приблизно 55 хвилин.

Це був також рік виборів на всі посади. Президент, генеральний секретар і скарбник обираються строком на 3 роки, а інші члени правління-на 1 рік.

Секція Ісландії також має намір провести професійний семінар для своїх членів: у секції склалися конструктивні робочі відносини з місцевими поліцейськими структурами, які допомагають їм оплачувати такі заходи. Члени секції завжди запрошували всіх співробітників поліції на ці семінари, незалежно від членства в МПА, а також на громадські заходи після щорічних зустрічей. Вони використовують таку можливість як найкращий шлях для залучення нових членів.

СЕКЦІЯ АВСТРІЇ

Пандемія, хоча і змогла перешкодити австрійській секції МПА провести свій 20-й Конгрес, але не завадила зробити добру справу!

Тому, як і на будь-якому конгресі, на цей раз був підтриманий соціальний проект, який запропонувала національна група з Тіролю. Два молодших брата в тірольській долині Етцталь страждають від серйозного захворювання, яке вимагає постійних дорогих обстежень і терапії. Тому, щоб прискорити вирішення фінансових проблем батьків, австрійська секція МПА з усіма групами країни вирішили допомогти. Таким чином, президент Австрійської секції Мартін Хоффманн і керівник Національної групи Тіролю доктор Петер Керн змогли вручити постраждалим батькам і їхнім діткам чек на велику суму.

Крім того, вперше премія МПА Австрійської Секції, а також фінансова допомога були вручені установі за її соціальні досягнення. Ця значна сума наполовину фінансується австрійською секцією МПА і видавництвом МПА. Було обрано тірольську установу "Arche Herzensbrücken". Вона доглядає за важко хворими дітьми і підлітками та їх батьками.

СЕКЦІЯ БРАЗИЛІЇ

Після скасування Олімпійських ігор в 1940 і 1944 роках у зв'язку з Другою світовою війною в 1947 році виникла ідея встановити дату святкування Олімпійського дня. Схвалення було дано в наступному році, встановивши дату 23 червня на честь дня заснування МОК (1894) в Парижі.

МПА Бразилії в партнерстві з Центром культурної інтеграції Сан-Паулу відзначила Олімпійський день великим урочистим заходом з акцентом на Олімпійські ігри в Японії. Паралімпійські та Олімпійські спортсмени, які представлятимуть Бразилію в Токіо, були удостоєні нагороди “Олімпійська особистість".

Збіг це чи ні, але відкриття Олімпійських ігор в Токіо, перенесене на 23 липня 2021 року і відбудеться рівно через 30 днів після святкування Олімпійського дня (23 червня) і триватиме до 8 серпня. Паралімпійські ігри пройдуть з 24 серпня по 5 вересня.

Кульмінацією події стало те, що учні Олімпійської підготовчої школи для хлопчиків і дівчаток з малозабезпечених сімей за підтримки МПА Бразилії пронесли Олімпійський символ під час урочистої церемонії, присвяченої "Олімпійському дню".

СЕКЦІЯ ЧОРНОГОРІЇ

Секція Чорногорії організувала міжнародну конференцію під назвою "Поліція і Covid-19" 4-6 червня 2021 року. У конференції взяли участь близько 60 членів з восьми секцій МПА: Боснії і Герцеговини, Румунії, Росії, Республіки Північна Македонія, Сербії, Польщі.

Кожна делегація провела коротку презентацію щодо проблем, з якими зіткнулися поліція та секції МПА під час пандемії, шляхи їх подолання, а також про пожертвування та підтримку, які секції МПА пропонували в цей період. Учасники обмінялися своїм досвідом і контактами як під час конференції, так і під час короткого круїзу на човні і вечері. Наприкінці конференції учасникам була представлена презентація онлайн-курсу, підготовленого Міжнародною організацією з міграції (МОМ), яка буде направлена всім учасникам і членам секцій МПА.

Після конференції Секція Чорногорії підписала угоду про співпрацю з представниками готелю (http://hotelmontenegrocanj.me). Аналогічну угоду було підписано з представниками готелю Adonis із Златібора, Республіка Сербія (https://adonis-resort.com), який також надасть знижки всім членам МПА.

Конференція також надала секції Північної Македонії можливість оголосити про середземноморську конференцію в режимі онлайн 18 червня 2021 року.

СЕКЦІЯ НІДЕРЛАНДІВ

Секція Нідерландів представила МПА в поліцейській академії.

25 травня 2021 року члени секції були присутні в поліцейській академії в Гаазі (Нідерланди), щоб набрати молодих поліцейських для членства в асоціації. У Нідерландах члени МПА прагнуть організувати більше заходів для молодих поліцейських і надати їм більше можливостей для обміну цінним досвідом з колегами за кордоном.

Тому секція має намір укласти угоди з сусідами - Німеччиною, Бельгією та Сполученим Королівством. Очікувані обміни повинні залучити багато молодих колег і в той же час зробити МПА цікавим варіантом для них.

СЕКЦІЯ СЕРБІЇ

22 травня 2021 року, відповідно до рішення Ради директорів, відбулися установчі збори першого "жіночого клубу Національної секції МПА Сербії". Це унікальна подія в історії МПА Сербії, присвячена жінкам-членам нашої Асоціації.

Цитуючи Жельяну Томашевич, першу леді і президента жіночого клубу Національної секції МПА Сербії, "Клуб відіграватиме провідну роль в просуванні жінок в поліції, досягненні цілей і завдань МПА, активно заохочуючи і налагоджуючи зв'язки на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях. Це сприятиме підвищенню репутації Республіки Сербія та Міністерства внутрішніх справ у світі. Крім того, кожне засідання жіночого клубу буде носити освітній характер з метою розвитку певних навичок, необхідних для реалізації їх цілей і завдань. Спілкування через жіночий клуб виявиться корисним у багатьох відношеннях, таких як прийняття нових ідей і нових знайомств, обміні корисною інформацією та професійним досвідом, а також створення нової ери поліції без кордонів".

Дякуємо колегам з Узбекистану за фото для цього матеріалу.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2