В Одесі тепло прийняли німецьких колег

27.09 - 1.10 у Одесі гостювала делегація німецької поліції землі Північний Рейн- Вестфалія - всього 25 чоловік. Серед них - діючі співробітники та пенсіонери поліції. Всі члени делегації входять до складу Національної секції МПА Німеччини.

Голова Одеського регіонального відділення УС МПА Іван Константинов і його колеги тепло прийняли німецьких друзів. Гості ознайомилися з визначними пам'ятками міста, відпочили на морі.

Німецька делегація була прийнята в Одеському державному університеті внутрішніх справ. Зустрічав і супроводжував німецьких колег ректор університету генерал поліції В’ячеслав Аброськін.

Гості мали нагоду ознайомитися з тактичними полігонами навчального закладу, відвідати автоматний та мультимедійний тири, а також переглянути показові виступи курсантів у спортивній залі та елементи практичного заняття у багатофункціональному тактичному містечку.

З цікавістю присутні спостерігали за виступом відомого одеського тренера, богатиря України Миколи Пасічника.

- Та робота, яку ви сьогодні продемонстрували, є дуже професійною, – зазначив очільник делегації Конрад Брокер, президент Центру Міжнародної поліцейської асоціації м. Борк Північного Рейна-Вестфалії, керівник освітніх програм та підвищення кваліфікації в Поліцейській академії Північного Рейна-Вестфалії. Він запросив одеських колег відвідати Німеччину з візитом у відповідь.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2