Презентація до ювілею

Сьогодні, 3 листопада, відзначає свій 70-річний ювілей Анатолій Іванович Капітанський, член Національного виконкому Української секції МПА, голова осередку Національної академії внутрішніх справ.

Своєрідним подарунком до ювілею стала презентація нових книг А. Капітанського, яка відбулася днями у приміщенні Арт Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі. Назви чергових тематичних робіт автора говорять самі за себе: Книга-альбом «Кримінальна субкультура «східних» слов’ян» і книга оповідань «УРКИ и МУРки не играют в жмурки». Тут успішно втілився багаторічний досвід та знання колишнього оперативника карного розшуку.

Презентація пройшла цікаво і у теплій атмосфері. Варто сказати, що книги Анатолія Івановича читаються з великим інтересом. А попереду в нього безліч нових ідей та творчих задумів.

Учасники заходу із задоволенням оглянули унікальну виставку міжнародної поліцейської атрибутики та геральдики, яку А. Капітанський збирає вже багато років.

Хочеться побажати ювілярові міцного здоров'я, гарного творчого настрою та успішної реалізації його намірів, причому не лише у письменницькій справі!

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2