Наша перемога у змаганнях найвищого рівня

12-14 листопада 2021 року в м. Трускавець (Львівська область) було проведено Чемпіонат світу з поліцейського хортингу, Чемпіонат Європи з бойового хортингу та Всеукраїнський турнір з самозахисту. Одним з організаторів змагань виступила Національна комісія по спорту (голова – Борис Шаповалов) Української секції Міжнародної поліцейської асоціації. Загалом у заходах взяли участь понад 350 спортсменів з України, Білорусі, Польщі, Великої Британії. Представники інших країн з причини пандемії не змогли приїхати в Україну.

До Національної збірної України під керівництвом головного тренера ветерана органів внутрішніх справ Анатолія Козленка та старшого тренера  заслуженого майстра спорту України Бориса Шаповалова було включено представників Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, Державної пенітенціарної служби України, Служби судової охорони, Державної служби надзвичайних ситуацій, Збройних сил України.

Слід зауважити, що з самого початку проведення міжнародних змагань з поліцейського хортингу збірна України впевнено посідає перші місця на чемпіонатах світу та Європи. 

Нам приємно відзначити, що наш видатний спортсмен Борис Шаповалов і цього разу впевнено переміг у чемпіонаті світу з поліцейського хортингу та чемпіонаті Європи з бойового хортингу, набравши найбільшу суму очок за виконання технічних дій самозахисту.

На титульному знимку Борис Шаповалов і Анатолій Козленко

Афіша змагань

Відкриття турніру

Чемпіони і призери змагань

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2