Пам'яті Бориса Шаповалова

Національний виконком УС МПА з глибоким сумом сповіщає, що вчора, 20 грудня 2021 року, під час ділової поїздки до міста Маріуполь несподівано помер Шаповалов Борис Борисович, член Виконкому УС МПА, полковник міліції у запасі, видатний український спортсмен, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон світу з бойових мистецтв.

Неможливо повірити, що смерть змогла подолати цю мужню людину неймовірної сили та стійкості. Адже трохи більше місяця тому Борис Шаповалов усьоме завоював світовий чемпіонський титул з поліцейського хортингу – бойового мистецтва, яке він активно культивував у своїй країні та на міжнародній арені. Б. Шаповалов створив та очолив Українську та Міжнародну федерації поліцейського хортингу, був організатором та учасником багатьох міжнародних змагань з цього виду спорту. Він заснував та очолив Поліцейський центр бойових мистецтв «Закон та порядок», а також журнал з аналогічною назвою.

Кандидат психологічних наук, автор понад 200 наукових та науково-методичних публікацій Борис Шаповалов активно передавав свій досвід та знання молодим поліцейським. Він регулярно проводив тренінги та майстер-класи у підрозділах української поліції та за кордоном.

Б. Шаповалов – учасник миротворчих операцій. За затримання особливо небезпечного злочинця його нагороджено орденом Червоної Зірки. Серед інших численних нагород він також відзначений почесною медаллю "За відвагу на пожежі".

Бездоганно володіючи англійською мовою, Б. Шаповалов неодноразово представляв Українську секцію МПА на міжнародній арені.

У той же час це була надзвичайно добра, чуйна, чудова людина, прекрасний друг і товариш. Він користувався загальною любов'ю та повагою.

Борис та його дружина Ірина виростили та виховали двох чудових синів.

Вся наша багатотисячна громадська організація глибоко сумує у зв'язку зі смертю Бориса Шаповалова. Ми висловлюємо наші щирі співчуття сім'ї, рідним та близьким покійного.

Усім, хто захоче матеріально підтримати сім'ю в скрутну годину, повідомляємо: 4149 4993 4099 4316 картка приват Шаповалова Ірина Миколаївна.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2