Підтримка друзів

До Української секції МПА продовжують надходити листи і звернення від друзів з-за кордону. Це листи братньої дружби і підтримки у важкий час для України.

Luis Moura Португалія
Бережіть себе, мої брати. Все, що вам потрібно, буде з португальської секції! Наші молитви з вами та вашими родинами!

Тобіас Маттес
Привіт, ми з секції IPA, Німеччина, район Наббург. Ми могли б організувати транспорт для сімей-учасниць IPA – автобусну поїздку від кордону України до Німеччини. Як ми могли б зв'язатися з вами? Зв'яжіться зі мною через What's App або через мобільний телефон +49 171 1239492
Servo per Amikeco!
Б. Р. Тобіас
Головний суперінтендант
Баварська поліція

Aurora Lieske
Привіт, я працюю в поліції в Нідерландах. Чи є члени сім'ї з України поліцейський і поліцейський з маленькими дітьми, які потребують безпечного тимчасового притулку в Голландії?
Тримайся!!!!! з Голландії з повагою, Аврора

Łukasz Łukasz

Привіт. Я поліцейський з Польщі. Я живу на прикордонному переході в Будомирі. Можу забрати сім'ю міліціонера з України. Якщо необхідно, зв'яжіться зі мною. Бажаю всього найкращого і удачі! Лукаш Дуда

Всім привіт!
IPA Region Śrem Polska організовує допомогу для вас. Напишіть, будь ласка, що вам потрібно. Що ми можемо зробити для вас.

Роман Брусс
Голова IPA Śrem
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Lukasz Batkiweicz
Я вас щиро вітаю!
У зв'язку з нападом Росії на вашу країну ми, поліцейські та відставні поліцейські з членів МПА, хотіли б допомогти у ці важкі часи.
Перш за все, ми хочемо забезпечити безпеку проживання в Польщі, їжу для ваших сімей та сімей військових. Якщо сім'ї поліцейських і військових вже покинули свої домівки і їдуть на польський кордон, ви можете дати їм мій номер телефону, і я допоможу організувати допомогу в Польщі.
Будь ласка, передайте цю інформацію всім своїм побратимам-поліцейським та військовослужбовцям, а також пенсіонерам поліції.
З повагою, Яцек Штур
Мій номер +48 793945711
Якщо вам потрібен медичний одяг тощо, пишіть менi.

Моніка Аннеміке Кесселаар
Україно, світ дивиться на тебе і знає, як ти борешся!!! Україна переможе за свободу, справедливість і мир, а ми на вашому боці.
Моніка, митник та імміграційний офіцер з Гамбурга в Німеччині та член IPA

Овідіу Августін Тао
IPA Sibiu - Румунія
Ми всі живемо в глибоких емоціях через драму вашого народу, суверенітету якого сьогодні загрожує!
Прояв солідарності, якого ми давно не бачили! Ми бачимо, як увесь світ сьогодні посилає підбадьорливі повідомлення сім'ям, які страждають від війни. Ми живемо в момент, коли людство піддається остаточному випробуванню, яке, як ми сподівалися, нам більше ніколи не доведеться проходити!
Servo per Amikeco!

Ipa Region Olsztyn
Друзі. Сьогодні ввечері ми збираємося допомагати Україні від Ольштина до прикордонних переходів біля Львова. Маємо 12 автобусів, повних необхідних речей. Можливо, нам вдасться перетнути кордон. На зворотному шляху ми можемо відвезти кілька десятків людей у пункти Варшави, Ольштина та Гданська, автобуси пасажирські.
Привіт з Польщі. Пшемек
При необхідності зв'яжіться зі мною за номером телефону +48 537 402 805. Це також може бути в Whatsapp.
Слава Україні!!!!!!!!

Щиро вам дякуємо, друзі. Разом ми сила!

 

 

 

 

 

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2