Лист Президента МПА П’єра-Мартіна Мулена

Президент МПА П'єр-Мартін Мулен надіслав листа національним секціям Міжнародної поліцейської асоціації:

Шановні президенти, шановні друзі
З огляду на поточні події між Росією та Україною Міжнародне виконавче бюро МПА (МВБ) 28 лютого надіслало листа президенту асоціації МПА Росії. Наш друг Юрій (Жданов – ред.) відповів у вказаний термін.

Після цього обміну спілкуванням МВБ організувало відеоконференцію 4 березня для обговорення наступних кроків, які необхідно зробити. З наших обговорень стало очевидним наступне: МВБ дійшло висновку, що лист МПА Росії лише частково відповідає на наші запитання і не переконує нас у позиції російського виконкому МПА щодо дій російського уряду, зокрема щодо мети МПА - заохочення мирного співіснування між народами та збереження миру у всьому світі, як зазначено у статті 7 Статуту МПА.

Так само, як і інші міжнародні організації, кількість яких постійно зростає, ми зазначаємо, що Росія серйозно порушує права людини та фундаментальні принципи, які об'єднують МПА, як зазначено у статті 2 Статуту МПА, і які наш засновник вважав основними цінностями нашої асоціації після Другої світової війни. Навіть якщо ми припустимо, що в принципі більшість членів МПА Росії не підтримує такий збройний конфлікт і всі людські нещастя, які він спричиняє, ми очікували, що національна рада МПА (Росії – ред.) чітко заявить про це та запевнить МВБ у цьому відношенні, але в даному випадку це не так.

Для того, щоб захистити МПА і те, для чого вона існує, а також щоб захистити членів МПА Росії та гарантувати, що вони можуть залишатися в асоціації, МВБ вирішило негайно тимчасово призупинити діяльність МПА Росії відповідно до статті 18 нашого Міжнародного статуту та статті 7 наших Міжнародних правил. Цей захід дозволить нам визначити нашу позицію, а також дасть необхідний час для спостереження за подальшим розвитком подій. Це тимчасове призупинення вимагає обговорення на наступному Всесвітньому конгресі МПА на рівні Міжнародної виконавчої ради і МВБ, щоб підтвердити призупинення та продовжити його або вжити інші більш радикальні заходи.
Ще раз наголошуємо, що цей захід матиме принаймні позитивний ефект у тому, що всі члени МПА Росії збережуть своє членство.
Хочу запевнити, що МВБ уважно стежить за ситуацією і є у вашому розпорядженні, якщо ви хочете зв'язатися з нами. Ми всі сподіваємося на мирне вирішення нинішнього конфлікту.

З запевненням у дружбі — Servo per Amikeco.
П'єр-Мартін Мулен, президент

5 березня 2022 року

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2