УС МПА отримала листи від керівництва МПА

Лист від Президента МПА

Президентам національних секцій МПА
Дорогі друзі,
Зважаючи на тривожну ситуацію в Україні, деякі з вас звернулися до Міжнародного виконавчого бюро або відреагували іншим способом і попросили офіційну точку зору від МВБ та МПА.
Росія почала вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року, що викликало хвилю міжнародного засудження. Це людська трагедія, яку ніхто з нас в бюро чи в МПА не може підтримати. Ми дуже переймаємось з приводу вищезазначеного вторгнення, яке призведе до безмежної кількості непотрібних жертв. Цінності та принципи МПА - нести мир у світі, це ідеал, який ми відстоюємо та захищаємо, як політично нейтральна та незалежна громадська організація. Ситуація, що виникла безпосередньо стосується МПА, оскільки і Україна, і Росія є членами нашої асоціації.
Однак бюро, зазначає, що, незважаючи на міжнародне усне засудження, жодна країна чи офіційна особа наразі не досягла успіху в переговорах щодо дипломатичного та мирного вирішення проблеми. Не зважаючи на це, висловлюємо співчуття нашим колегам та членам МПА в Україні, і ми зробимо все можливе в доступних нам межах, щоб підтримати наших колег.
Я звернувся безпосередньо до Президента МПА в Україні та запрошую вас виразити свою солідарність, якою відзначається сім'я МПА. Саме підтримкою та діями в знак миру ми завжди будемо реагувати на насильство та безлад, який вони створюють. Будьмо сильними в нашій єдності.
Щойно у нас буде зв'язок з Секцією МПА України, ми поширимо всю відповідну інформацію щодо їхнього становища. До цього часу наші думки та співчуття з усіма жертвами цього конфлікту.

Servo per Amikeco,
Pierre-Martin Moulin
та міжнародне виконавче бюро МПА

 

Лист від Координатора із зовнішніх питань МПА
02 березня 2022 р.
Всім секціям МПА.

Шановні Президенти, дорогі друзі по всьому світу!
Нинішня ситуація в Україні незрозуміла всім нам і засуджується міжнародною спільнотою МПА.
Так як ми засуджуємо поведінку російських політиків, як міжнародний президент П'єр-Мартен Мулен зазначив у своєму листі від 26 лютого 2022 року, - МПА є неполітичним і соціальним інститутом, який насамперед пропонує соціальну взаємодію та взаємодопомогу.
Наразі, завданням МПА може бути лише надання допомоги постраждалим в Україні та сусідніх країнах і, від імені Міжнародного виконавчого бюро та сім'ї МПА, я буду координувати цю гуманітарну акцію
Окремі секції вже розпочали акції допомоги і ми дякуємо кожній за їх швидку реакцію.
Сусідні країни, мабуть, мають більш вигідне розташування для надання фізичної підтримки, так я вже зв'язався з секціями Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. Можна було б спрямувати фінансову допомогу через ці секції, завдяки чому на цьому початковому етапі буде забезпечена швидка допомога тим, хто її потребує.
Звичайно, ми також продовжимо підтримувати зв'язок з Українською секцією МПА, надаючи їй свою підтримку.
Міжнародне казначейство створить спеціальний рахунок екстреної допомоги для України, реквізити якого буде надіслано вам в найближчий термін.
Кажуть, що сила людини не в тому, скільки вона має, а в тому, скільки вона віддає. Спільними зусиллями наша сила подолає цей важкий період.
Буду вдячний за ваші пропозиції!
Servo per Amikeco,
Martin Hoffmann

Українська секція МПА щиро дякує керівництву МПА, а також колегам і друзям у всьому світі за підтримку і допомогу. Ми є сильними у нашому всесвітньому поліцейському братстві!

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2