Друзі допомагають

У ці важкі для нашої країни дні в Українську секцію МПА продовжують надходити листи з усіх куточків планети. У них – пропозиції про допомогу із зазначенням конкретних адрес, телефонів, куди можна звернутися, або просто слова солідарності та підтримки, які теж нам дуже важливі і які говорять про те, що в цей нелегкий час наші друзі з нами. Дякуємо вам за це! Безумовно, ми відповідаємо на всі листи та беремо участь у координації всіх питань, які в них порушуються. Нижче публікуємо зміст нових послань, щоб усі бажаючі могли скористатися інформацією, яка в них міститься.

Доброго дня!
Я є членом Німецької секції МПА.
Живу в маленькому містечку Гердеке поблизу Дортмунда.

Якщо ви знаєте про сім'ю (3 особи) від члена МПА з України,
хто тікав від війни, зв'яжіться зі мною.
У нас є дві кімнати з одним двоспальним (200x200см) і одним односпальним ліжком (120x200см).

Жінка має власну ванну кімнату з душем.
Ми можемо допомогти Вам у реєстрації та пошуку власної квартири.

Біженці можуть залишатися в наших кімнатах до чотирьох тижнів.

Ми молимося за вас!

з найкращими побажаннями
Армін Нойгауз і Силке Едельмайер

Гірська стежка 7
58313 Гердеке
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Вітаю!
Мій партнер і я служимо офіцерами поліції в Англії, і у нас є кілька вільних кімнат, які ми можемо запропонувати нужденним сім'ям українських поліцейських чи військових.
З повагою
Кріс Фішлок

 

Шановні,

Можливо, ви знаєте, що Великобританія, нарешті, хоче відкритися, щоб допомогти українцям, які постраждали під час вторгнення у вашу країну.

У рамках допомоги уряд просить наші сім'ї допомагати українським сім'ям

Іншою частиною вимоги Великобританії є назва сім'ї/особ, яких ви хочете розмістити.

Я відставний поліцейський з поліції Тейсайда в Шотландії, моя дружина медсестра

У нашому будинку є можливість запропонувати 2 спальні та окрему вітальню на стільки часу, скільки необхідно сім'ї поліцейського.

Ми реєструємо нашу зацікавленість у допомозі сім'ї в уряді Великобританії, але цей процес можна трохи пришвидшити, надавши нам імена/адресу сім'ї

Якщо ви знаєте, як така родина хоче тимчасово (без обмежень у часі) виїхати з України, то ми будемо раді допомогти

Я радий розповісти більше про те, хто я, де я живу, і про підтримку, яку я радий надати

Дякую, Френк Макманус

97919925538
01250873835

From: frank McManus < Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. >
Subject: Offer to house Ukraine police officers family

 

Я – член МПА з Великобританії і мені цікаво, чи хтось із сімей членів вашої Секції зараз є біженцями, які втекли від війни. Я погодився розмістити українських біженців з війни і з радістю прийму сім'ї моїх братів-поліцейських з України. Можливо, слід зв'язатися з Секцією МПА в Великобританії, оскільки я знаю, що є велика кількість як працюючих, так і відставних поліцейських, які бажають допомогти.
З повагою
Франко Іаннеллі, сержант-детектив у відставці.
Столична поліція
From: Franco Iannelli < Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. >
Subject: Refugee Police Families

 

From: Grzegorz Waleczek < Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. >

Subject: I want to help

Я поліцейський з Польщі. Я можу взяти дружину міліціонера та дітей у свій будинок. Якщо тільки хтось із ваших родичів потребує допомоги і приїхав до Польщі, я можу допомогти.

 

Вітаю,
Я член МПА з Фінляндії.
В мене є квартира 58 кв. м. в південній частині Фінляндії, хочу запропонувати членам МПА України або їх сім'ям притулок.

Servo per Amikeco

Petri Korpisammal

From: Petri Korpisammal < Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. >
Subject: Room for IPA member or family

 

Вітаю!
Я португальський поліцейський та можу допомогти якійсь родині.
Будь ласка, дайте мені знати, що необхідно.

Sergio Guerreiro
00351913453425

-----Original Message-----
From: Sergio Manuel Andre Guerreiro < Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. >
Subject: Help

 

Доброго дня!

Я є співробітником поліції МПА Іспанії, точніше, Баскської автономної поліції. Як і всі мої співвітчизники, ми стривожені війною, яку веде ваша країна, і звідси висловлюємо нашу повну підтримку.

Ми також хотіли запропонувати забрати в наш будинок у Мадриді будь-яку дитину одного з українських поліцейських, яка потребує житла. На жаль, у нас будинок не дуже великий, і ми не можемо взяти сім'ю.

Ми в вашому повному розпорядженні,пишіть, що вам потрібно.

З найкращими побажаннями

Ініго Ортіс

-----Original Message-----
From: Iñigo O < Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. >
Subject: Message from Ipa colleague offering accommodation

 

До уваги секцій МПА:
Австрія - Чехія - Польща

ТЕМА: Українська місія – гуманітарна допомога

 

Шановні Президенти, шановні друзі в МПА Австрії, МПА Чехії та МПА Польщі!
Хочу повідомити, що Італійська секція, як і інші національні секції в усьому світі, приєдналася до заклику Міжнародного виконавчого бюро солідаризуватися з жертвами людської трагедії, яка зачіпає Україну.
Наш МПА Регіон 7 Тоскана за підтримки місцевого відділення Cecina, мотоклубу Державної поліції (Polizia di Stato - національна та міста Ліворно) та штаб-квартири поліції (Questura) Ліворно організували у п'ятницю, 11 березня 2022 року, відправку колони медичної, продовольчої та іншої гуманітарної допомоги, яка буде доставлена в Польщу в м. Медика волонтерам охорони здоров'я та поліції України, які супроводжуватимуть вантажі до шпиталю українського міста Львова.

 

Дорогі колеги,
Ми засмучені ситуацією, яку ви переживаєте.
Ми хочемо запропонувати нашу допомогу вам і вашим родинам.
Проте нам потрібно, щоб ви були зв'язані з МПА або поліцейськими, щоб ми могли вам допомогти.
Ми можем запропонувати допомогу в переїзді ваших сімей, жінок і дітей.
Кілька машин з водіями готові відвезти їх до Каталонії, Іспанія, де ми працюємо.
Ми з нетерпінням чекаємо від вас перелік членів МПА, щоб допомогти.
Ми з вами, обіймаємо.

З повагою,
Anton Casas
President IPA Tarragona
www.ipatarragona.org

 

Шановний Президенте,

Щодо подій в Україні та варварства, до якого прибігають окупанти іноземної армії щодо вашої країни, що завдає стільки болю та руйнувань. Ми проводимо кампанію в нашій країні для наших колег із Секції України і нам потрібно, щоб ви підтвердили нам, чи запропонований нижче список підходить для нагальних потреб, які у Вас можуть бути.

Медичне обладнання:
Термоковдри
Бинти, рукавички, пластир тощо...
Харчування
Продукти, що не швидко псуються
Вода тощо...
Можливість розміщення дітей поліції в сім'ях наших колег по МПА.
Чекаємо вашої швидкої відповіді
З найкращими побажаннями,

Herminio Peña
IPA Euskadi President
Servo Per Amikeco

Steve Bretherton
Secretary General, Section UK
International Police Association

 

Шановний Президенте,

Я пишу від імені Клайва Вуда, Президента секції МПА у Великобританії, та Національного виконавчого комітету.

Сподіваюся, що Ви та члени Вашої Ради в безпеці та здоров'ї

Ми попросили членів МПА у Великобританії протягнути руку дружби членам МПА та їхнім родинам в Україні. Ми очікуємо, що сім'ї деяких членів МПА України покинули країну як біженці, і у нас є понад 20 членів, які пропонують житло сім'ям біженців - членів МПА України.

Програма уряду Великобританії «Дім для України» вимагає від господарів вказувати ім'я сім'ї, яку вони готові прийняти. Якщо Секція МПА Британії надішле вам імена та адреси електронної пошти волонтерів-господарів МПА, чи зможете ви зв'язатися з господарями напряму, щоб зв'язати сім'ї біженців МПА з господарями?

Наші думки зараз з вами, вашими членами та всіма українцями.

Стів

 

Доброго дня.

Мене звати Махмуд Абузаїд Омаіс

Я мусульманин . Я ліванець і колумбіанець. Вибачте, що турбую вас.

Але я хотів би бути волонтером і допомагати. Я був волонтером у Червоному Хресті. Я знаю, як користуватися зброєю. Я вмію готувати. Я просто хочу допомогти людям, сім'ям, людству. Будь ласка, якщо ви можете відповісти на мій електронний лист. я буду чекати на нього.

From: Casanova Omais Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Привіт, друзі! Приємно познайомитися з вами, я є членом секції IPA - Болгарія Софія. Я готовий допомогти, чим можу, від Софії. Я живу в Софії, Болгарія. Якщо є наші друзі, які їдуть до Болгарії або вже тут і потребують допомоги, я буду радий допомогти. тел. +359887896424 Гаврил Тодоров

 

Вітання з Нової Зеландії!

Думаємо про Вас та всіх членів МПА, громадян України.
Залишайтесь в безпеці.
З найкращими побажаннями Росс

Секція МПА Нової Зеландії.

 

Привіт! Я Адріан Бальмус, член МПА Бухарест Румунія з 2008 року, я хотів би чимось допомогти вашій країні, зараз я живу в Іспанії, якщо я можу щось зробити для громадян України, мені було б приємно допомогти! Всього найкращого !

Я сподіваюся, що війна закінчиться якомога швидше!

Servo per Amikeco!

Ви можете зв'язатися зі мною за цим номером 0034 642778236

 

Шановному президенту МПА України
Я – Ану Такурі з Непалу, зараз перебуваю в Арабських Еміратах, Абу-Дабі. Я дуже люблю Україну. В цей час я хочу підтримати Україну. Але я не є солдатом. Я звичайна працевлаштована громадянка. Я хочу воювати проти Росії. Хочу підтримати Україну жіночою силою. Я люблю Україну. Якщо я буду знаходитись на території України, я ніколи не злякаюсь, щоб піти в солдати. Що могла зробити Індія – відправити своїх та непальских солдат в Україну. Та їх повернули, мабуть, як і солдатів з Непалу. Я сильна жінка з Непалу і хочу вас підтримати. Якщо ви надасте мені шанс, я ним не знехтую.
Вибачте, якщо сказала щось не так.
З повагою, Ану Такурі.
Непал.

 

Шановний пане Президенте, шановний Андрію!
Вчора ввечері відбулася відеоконференція Міжнародного виконавчого бюро та секцій МПА України, Польщі та Словаччини. Також були запрошені секції Угорщини, Румунії та Молдови.
Член МПА Олександр з України повідомив, що найбільше потрібно в Україні. Анета з Польщі та Ян зі Словаччини також повідомили, яка допомога там потрібна та як можна надати міжнародну підтримку.
Ми домовилися створити групу WhatsApp, в якій можна буде дуже швидко запросити швидку допомогу від Секцій і надіслати міжнародне звернення до всіх Секцій МПА. У групі WhatsApp кожен може спілкуватися своєю національною мовою (або англійською), а за допомогою Google Translator спілкування можна перекласти.
Прошу повідомити, яку людину з яким номером телефону включати в групу WhatsApp з Секції Україна.
Сподіваємося, що за допомогою цієї додаткової можливості народу України також може допомогти міжнародна спільнота МПА.
З найкращими побажаннями,
Мартін Гоффман
Казначей із соціальних питань.
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+43 676 4554445

 

Тема: FW: Letter from the IPA Treasurer Social Affairs: Details of Projects for Ukraine Aid Donations
Дата: 18 March 2022, 17:22:58
Шановні Президенти, дорогі друзі по всьому світу!
У своєму останньому листі я надіслав вам реквізити для рахунку на допомогу Україні і повідомив що буду інформувати вас про конкретні проекти, які будуть фінансуватися на ці гроші.
Будь ласка, дивіться нижче деталі двох проектів:
• Віце-президент польської секції Анета Соберай запропонувала підтримати щонайменше 2-a дитячих будинка для українських дітей у Лодзі та Любліні, які терміново потребують фінансової підтримки.
У цих будинках опікується понад 600 дітей-сиріт.
• У координації з польськими друзями МПА німецька секція організувала транспортування аптечок у найближчі дні.
Я буду тримати вас в курсі будь-яких подальших проектів.
Я у вашому розпорядженні з будь-яких питань.
Servo per Amikeco,
Мартін Гоффман

 

Повідомляє голова осередку НАВС УС МПА Анатолій Капітанський, який в даний час знаходиться в Молдові:
- Осередком НАВС встановлено контакти з Нацсекцiями МПА Молдови та Румунii, якi готовi безкоштовно приймати родини з дiтьми членiв УС МПА на час вiйни з РФ.
Уже влаштовано в Молдовi три родини та надано допомогу ще трьом у переїзді до краiн Євросоюзу через Молдову та Румунiю.
У разi потреби звертатися до першого вiце- президента Національної секції МПА Молдови Георгiя Гандрабура, телефон: +37369368500.
Я особисто знаходжуся в Молдовi i координую органiзацiю прийому бiженцiв. Тримайтеся, перемога буде за нами!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2