Гуманітарна допомога від сусідів

Між Рівненським відділенням УС МПА і відділенням IPA Bihor Румунія існують дружні зв'язки, які у вересні 2021 року були підкріплені Угодою про співробітництво. Румунські колеги у цей складний час висловили надзвичайну підтримку всьому народу України в його героїчній боротьбі з російським загарбником та надали на потреби правоохоронних органів нашої країни вантаж гуманітарної допомоги, який складався з аптечок, перев'язочних матеріалів, шприців, катетерів, теплих ковдр, медичних нош та продуктів харчування довготривалого зберігання.
Вантаж був розподілений між Головним управлінням Національної поліції, Головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій в Рівненській області та внутрішньо переміщеними особами із зон бойових дій в Україні.
Рівненське відділення УС МПА передало щиру подяку румунським друзям.

Інший вантаж було передано з Польщі до Житомирської області.
За домовленістю між керівництвом Житомирського відділення УС МПА та головою регіонального відділення повіту Перемишль Підкарпатського воєводства Польської секції МПА генералом Яном Фабером правоохоронні підрозділи Житомирської області отримали гуманітарну допомогу від ТОВ «AСANA Polska» (директор Даріуш Наворол) - 2 тони корму для службових собак.
Гуманітарний вантаж було передано Кінологічному центру обласної поліції, Науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України в області та Житомирському навчальному центру підготовки поліцейських.
Голова Житомирського відділення УС МПА генерал-майор міліції Петро Грозінський та керівники обласної поліції висловили велику подяку польським друзям за надану гуманітарну допомогу.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2