Вдячність молдовським друзям

Кажуть, друзі пізнаються у біді. Наскільки справедливі ці слова, я та мої колеги з Української секції МПА нещодавно повною мірою відчули на собі. Олександр Байдала, керівник Чернігівського відділення Секції та його дружина, чий будинок у Чернігові був майже зруйнований внаслідок бойових дій, Валентина Романець, працівник Адмінцентру УС МПА, яка протягом двох тижнів була змушена ховатися із сім'єю у погребі свого будинку у селі під Києвом, а зовні у цей час не припинявся смертоносний вогонь, і моя сім'я волею долі опинилися у Молдові. Була попередня домовленість із молдовськими колегами – Президентом Національної секції МПА Молдови Міхаї Чеботарі та його товаришами про наше тимчасове перебування у цій країні.
Два місяці на гостинній молдовській землі ми були оточені увагою та турботою наших друзів та колег, які з болем та співчуттям сприйняли те, що відбувається в Україні, і зробили все, щоб підтримати нас у скрутну годину. Хочеться за все це сказати велике дякую Президенту Михаї Чеботарі, голові відділення МПА міста Страшени Віктору Мирону, іншим членам Молдовської секції, всім молдовським друзям! Ми високо цінуємо ваше ставлення до нас і завжди будемо зміцнювати та розвивати нашу дружбу.
Щиро дякуємо, будьте щасливі, наші молдовські брати!

Голова Осередку НАВС УС МПА            Анатолій Капітанський

В руках у Міхаї Чеботарі ікона, яка написана Сніжаною Капітанською під час перебування в Молдові та подарована молдовським друзям як подяка за теплий прийом.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2