День визнання

Сьогоднішній день є пам'ятним для членів Української секції МПА. Саме 6 червня 1997 року на ХV Всесвітньому конгресі МПА, який проходив у канадському місті Квебек, наша Секція була офіційно визнана у складі найбільшої та найавторитетнішої громадської організації поліції у світі.

Свідоцтво про визнання Президент і засновник МПА Артур Троуп вручив засновнику нашої Секції та її першому президенту, завідувачу кафедри Національної академії внутрішніх справ Анатолію Івановичу Грищенку.

За чверть століття, що минула, Секція вийшла далеко за межі своєї Альма-матер – Національної академії, де була створена. Наразі регіональні відділення Української секції МПА є у кожній області нашої країни, а у всіх ВНЗ системи МВС створені осередки організації. Кількість членів УС МПА – близько 6 тисяч.

З 2005 року Українську секцію МПА беззмінно очолює перший Міністр внутрішніх справ незалежної України генерал внутрішньої служби України Василишин Андрій Володимирович.

Національний виконком УС МПА щиро вітає всіх членів Секції у день її офіційного визнання на міжнародній арені. Ми вітаємо також наших численних друзів та колег у братських секціях МПА всього світу!

Усім зичимо щастя, успіхів та мирного неба!

Servo per amikeco!

Президія ХV Всесвітнього конгресу. Головуючий - Артур Троуп

Делегати Конгресу одноголосно визнали Українську секцію у складі МПА

Засновник МПА Артур Троуп з членами української делегації

Учасники Конгресу

Свідоцтво про визнання Української секції у складі МПА

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2