У Національному виконкомі УС МПА

До відома членів Української секції Міжнародної поліцейської асоціації.
Наші колеги з братніх секцій МПА різних країн з ініціативи керівництва МПА організували збір коштів для допомоги членам Української секції, які постраждали внаслідок російської агресії. Таких постраждалих виявилося чимало. Серед них ті, у кого суттєво пошкоджено або повністю втрачено житло, особисте майно, є поранені і такі, що побували у полоні і потребують тривалого лікування та реабілітації.
Національний виконком УС МПА доручив Комісії з соціальних питань нашої Секції проаналізувати інформацію щодо таких фактів, відповідні документи і внести пропозиції Виконкому щодо виділення коштів від МПА конкретним особам.
Ми неодноразово зверталися до керівництва регіональних відділень та осередків з проханням виявити такі випадки та інформувати Адмінцентр.
Водночас, враховуючи, що наявна інформація з цього питання є неповною, особливо з регіонів, де відбуваються активні бойові дії, та відповідний моніторинг провести надзвичайно складно, ми звертаємось безпосередньо до членів нашої Секції з проханням інформувати нас через ваших керівників на місцях про те, що ви потрапили у біду . Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб допомогти вам.

________

 

На даний час НВК УС МПА продовжує роботу по збору інформації про пошкоджене та знищене майно членів  УС МПА внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, з метою надання в межах можливості грошової допомоги постраждалим.

На звернення УС МПА в серпні ц. р. від МПА на зазначені цілі надійшло  10 тис. євро.

Зазначені кошти акумулюються на окремому рахунку Національного адміністративного центру УС МПА та за рішенням НВК УС МПА будуть виділятися постраждалим членам  УС МПА в розрахунковому розмірі (в залежності від наявності коштів, кількості звернень, вартості оцінки персональних збитків та обсягу створення необхідного резерву).

На сьогодні близько 30 осіб звернулися  до Адміністративного центру УС МПА з питань пошкодження належного їм майна та надання грошової допомоги.

Звертаємо увагу, що для визначення та отримання  персональної грошової допомоги до НВК УС МПА  необхідно надати:

1.Заяву на надання грошової допомоги;

2.Акт обстеження пошкодженого / зруйнованого майна, та     відомості оцінки збитків, заподіяних унаслідок пошкодження / руйнування майна (складають органи місцевої влади і місцевого самоврядування та суб’єкти оціночної діяльності).

Національний виконком УС МПА

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2